GTA Andreas

Jdete sami tichou zasněženou ulicí. Jak se zbavit něčího chrchlání aby procházka zůstala příjemná?

Jdete sami tichou zasněženou ulicí. Na křižovatce se blíží starý chrchlák a cítíte že kus vaší cesty bude znehodnoceno pravidelným chrchláním někoho. Jak se zbavit něčího chrchlání aby procházka zůstala příjemná? Nechat ho předejít nepřipadá v úvahu protože by vám zachrchlal do ucha.

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlépe zvolit jinou trasu, kam chrchláci nechodí, nebo klapky na uši.

Další odpovědi
briketka10

nosím sluchátka :o)
cesta domů mi uteče
příjemně, horší je, když
jde přede mnou kuřák to
nemám ráda :(

anonym

Jsou dvě možnosti – chrchlat ještě víc než on a otrávit mu večer tak, že příště nevystrčí ze dveří ani špičku nosu, nebo se otočit a jít pomalu opačným směrem. Je ovšem otázka, jestli tam se nenajde ještě víc chrchláků.
Hledej samotu, kde nejsou žádní lidé. Tam budou procházky jedna radost. Doporučuji Grónsko, Antarktidu a severněji položené části Sibiře. Sice je tam kapku zima, ale chrchlalů tam bude minimum.