Jan Klajbl

Jde zaplatit dodané zboží v hotovosti?

Jde zaplatit objednávku v hotovosti?

Otázka je nepřesná.

Objednávka se přece neplatí, ale až faktura za dodání zboží. Pokud třeba dodavatel nevyžaduje zálohu současně s objednávkou.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Objednávku na e-shopu lze zaplatit v hotovosti pouze při převzetí – osobním nebo od dopravce, pokud to daný eshop umožňuje.

Další odpovědi
aliendrone

Pche, někdy to legálně ani NENÍ možné, viz maximální denní limit platby v hotovosti (270 000Kč).

Drap

Jakou objednávku, kde? U někoho lze bez problémů, jiný nechce hotovost, ale bezhotovostní platbu.