Avatar uživatele
dudu

Jde pro ženy o rovnici s jednou neznámou?

Coby už starouni jsme nositeli porcelánových klapáků. Ráno se moje bába chystala vyrazit, jak se u nás říká – do města. Protože znám její slabost nakupovat a dlouze povídat se snámými, pokusil jsem snížit potencionální rizika. Naoko přísně jsem ji vyzval, aby doma nechala zuby a platební kartu. Později pak slevil, že si vezme pouze jedno ze jmenovaných.
Co myslíte, že si vybrala ona a jak byste se při této zábavě zachovaly vy, drahé polovičky?
Doplňuji:
Pokud by to bylo doopravdy, pak prý by si moje dráha vzala kartu a domů se s přískoky plížila zadem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dudu

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, gagaga, marci1, Awe, Dane, anonym před 3514 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Su chlap, takže nevím, zda bude mít má odpověď tu správnou vypovídací hodnotu – ale já bych si vybral podle limitu (výše konta) na té kartě…
Koneckonců – i nové zuby lze promptně zakoupit.
😉
Doplňuji:
Mimochodem – největší a nevypočitatelnou neznámou je v každé rovnici právě sama žena.
😁

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

V průzkumu v mém okolí jednoznačně vyhrály zuby s tím, že s penězi se to vždycky nějak udělá. Dokonce jsem se dozvěděl pár kreativních řešení, které by mě ani nenapadly, ale už vím, na co si dávat pozor u té mojí. Takže dík za dobrou otázku 😉
Doplňuji:
Jen upřesňuji, že jsem se ptal mladších ročníků, kde je asi ten vzhled důležitější …;-)

Upravil/a: Pepa25

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

nejde, vybere si zuby ..pouze v případě nejistoty zachování výše prostředků na kontě, vázajícímu se k dané kartě, zapomíná na zuby a volí kreditku!
Jinými slovy- drahé polovičky v tomto věku prachy neřešej, ovšem pouze za pevného přesvědčení, že „tam někde“ leží ..v opačném případě pak hysterii zabráníš jedině rozdupáním klapáků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Jen dej bacha, příště už bude vědět a pořídí si záložní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dane

Kdybyste to řekl arogantně a já měla zrovna všeho už dost, sebrala bych zuby, kartu a Vaše klíče od vozu a odjela bych i se zahradními vraty. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Nevím jak dámy, ale já bych bral určitě kartu. Pivo se dá pít i bez klapáků 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ty jooooo ! Tak to je dilema, chudák malá. 🙂
Do města bez peněz – nelze, bez zubů – také nelze. Musela se rozhodnout, jestli drbárna nebo nový svetřík či parfém. Že by ty zuby ?
Já bych si asi vzala kartu a po městě chodila „kanálama“. Jednou bych to přežila. !:-))
Doplňuji:
Tak vyhrála moje varianta, asi jsme my ženy všechny stejné ! Na co zuby ! 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Že by zuby?

před 3514 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek