dudu

Jde pro ženy o rovnici s jednou neznámou?

Coby už starouni jsme nositeli porcelánových klapáků. Ráno se moje bába chystala vyrazit, jak se u nás říká – do města. Protože znám její slabost nakupovat a dlouze povídat se snámými, pokusil jsem snížit potencionální rizika. Naoko přísně jsem ji vyzval, aby doma nechala zuby a platební kartu. Později pak slevil, že si vezme pouze jedno ze jmenovaných.
Co myslíte, že si vybrala ona a jak byste se při této zábavě zachovaly vy, drahé polovičky?
Doplňuji:
Pokud by to bylo doopravdy, pak prý by si moje dráha vzala kartu a domů se s přískoky plížila zadem.

Nejlepší odpověď
anonym

Su chlap, takže nevím, zda bude mít má odpověď tu správnou vypovídací hodnotu – ale já bych si vybral podle limitu (výše konta) na té kartě…
Koneckonců – i nové zuby lze promptně zakoupit.
😉
Doplňuji:
Mimochodem – největší a nevypočitatelnou neznámou je v každé rovnici právě sama žena.
😁

Další odpovědi
Pepa25

V průzkumu v mém okolí jednoznačně vyhrály zuby s tím, že s penězi se to vždycky nějak udělá. Dokonce jsem se dozvěděl pár kreativních řešení, které by mě ani nenapadly, ale už vím, na co si dávat pozor u té mojí. Takže dík za dobrou otázku 😉
Doplňuji:
Jen upřesňuji, že jsem se ptal mladších ročníků, kde je asi ten vzhled důležitější …;-)

zjentek

nejde, vybere si zuby ..pouze v případě nejistoty zachování výše prostředků na kontě, vázajícímu se k dané kartě, zapomíná na zuby a volí kreditku!
Jinými slovy- drahé polovičky v tomto věku prachy neřešej, ovšem pouze za pevného přesvědčení, že „tam někde“ leží ..v opačném případě pak hysterii zabráníš jedině rozdupáním klapáků.

bolak

Jen dej bacha, příště už bude vědět a pořídí si záložní.

Dane

Kdybyste to řekl arogantně a já měla zrovna všeho už dost, sebrala bych zuby, kartu a Vaše klíče od vozu a odjela bych i se zahradními vraty. :)

klumprt

Nevím jak dámy, ale já bych bral určitě kartu. Pivo se dá pít i bez klapáků 🙂

marci1

Ty jooooo ! Tak to je dilema, chudák malá. 🙂
Do města bez peněz – nelze, bez zubů – také nelze. Musela se rozhodnout, jestli drbárna nebo nový svetřík či parfém. Že by ty zuby ?
Já bych si asi vzala kartu a po městě chodila „kanálama“. Jednou bych to přežila. !:-))
Doplňuji:
Tak vyhrála moje varianta, asi jsme my ženy všechny stejné ! Na co zuby ! 🙂

anonym

Že by zuby?