Jde poznat Američana od Kanaďana?

Zajímalo by mě, jestli se vzledově liší Američané a Kanaďané. Počítám pouze bělochy. Člověk by řekl, že se od sebe moc lišit nebudou, i když je od sebe dělí jen hranice, takže nějaké rozdíly tam být musí. Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Kanaďan většinou mluví i francouzsky.
Na první pohled to jistě nejde rozeznat. Stejná otázka: jak rozeznáš Čecha od Slováka nebo Poláka?

Další odpovědi
yuko

Zalezi na to, odkud pochazeji jeho rodice, prarodice, vetsinou se odnekud pristehovali. Myslim si, ze je rozeznate jen podle reci.

Kepler

Američan narozený v Itálii, vzdělávaný ve Francii, vypadá jako Němec, mluví jako Angličan a maluje jako Španěl. http://citaty­.net/vyhledava­ni/?h=ameri%C4%8Dan Poznal bys ho?

marci1

Napadlo mě, že vzhledově jsou většinou Američané v jiné váhové kategorii, než Kanaďané. 🙂