_136

Jde považovat Česko za jednu z 20 nejšťastněj­ších zemí světa?

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/clanek/ces­ko-je-mezi-20-nejstastnejsimi-zememi-sveta-40354596

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Věřím pouze tomu, že jsou lidé nejštastnější v severských zemích.

Další odpovědi
Kepler

Zpráva hodnotí 149 zemí světa na základě faktorů, jako je například hrubý domácí produkt, předpokládaná délka zdravého života, míra korupce, sociální podpora nebo osobní svoboda.
Kdo si zvolí jiná kritéria, dojde k jiným výsledkům… Věřím, že šťastnou zemí může být i Kostarika, protože výše zmíněná kritéria je obyvatelům celkem u pr…

zjentek

Určitě! Jestli Člováci jsou fakticky na 34. pozici, tak my Česi musíme být zákonitě nejníže tak desátí!

Mc Merkurion

… proč by ne ??? nehrozí tu tornáda, zemětřesení, tsunami, máme tady všechna čtyři roční období, jen to móře nám chybí >>> no proto jsme asi na chvostu, osmnáctí …

Ametyst

Češi rozhodně nejsou pohodáři. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

Marek: si tak. Je tam krásná příroda, lidi si jí váží a slyšel jsem, že si dokonce ani nezamykají domy…

Mr. Marek

A teď si představ práci, která tě baví a odpoledne zasloužený relax a věnování se vlastnímu seberozvoji. Večer sauna a dobrá večeře…mají to tam zmáknutý. Jo a pohled na finskou či dánskou premiérku taky neuškodí. 👍😉

Kepler

😎