Jde operovat pupeční kýlu v lokální anestézii?

Dobrý den chtěla jsem se zeptat, zda jde operovat pupeční kýlu v lokální anestézii?

Nejlepší odpověď
martina1

V lokální asi těžko,spíš ve svodné,neboli spinální,kdy je anestetikum aplikováno do páteřního kanalů v místě odstupu nervů dolních končetin a mediastina.Pacient poté necítí dolní polovinu těla.Přistupije se k ní v případě,kde není vhodná celková anestezie.
Lokální=umrtvení podkoží

Další odpovědi
panenka

Ano lze pupeční kýlu provést v lokální anestezii.Mé tetě to v lokalní anestezii prováděli.