Niikii

Jan neruda X Vítězslav halík

Ahoj,Vítězslav Halík měl nějakou sbírku jako Neruda,A já jí mám popsat a napsat o tom něco.Jenže já na internetu vůbec nemůžu najít co je to za sbírku,učitelka nám nedala podrobnější informace,takže vůbec nevím co mám dělat ☹ A víc nám k tomu neřekne.je mi trapné,že vás tím otravuji,ale nevíte?Podrobnější informace nemám..Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Příjmení máte špatně uvedené-spisovatel se jmenuje Vítězslav Hálek a navíc příjmení se píší velkými písmeny.

Jan Neruda – Balady a romance
Vítězslav Hálek – Balady a romance
Doplňuji:
Ještě dodatek-Hálkovy Balady a romance pod tímto názvem nevyšly za Hálkova života.Jednotlivé balady a romance vycházely časopisecky.