Martina44

Jakými světly svítíte v autě, když je tma/stmívá se?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Já si v autě nesvítím.

Další odpovědi
anonym

V kabině stropním světlem, při jízdě tlumenými, popřípadě dálkovými.

mosoj

Stejnými co svítím i ve dne. Speciální světla pro denní svícení nemám.
Doplňuji:
Gecco s obrysovými světly se nesmí jezdit, pouze stát. Odpověď je účelová, jenom pro body.

gecco

Potkávačkami nebo dálkovými…
Při zhoršené viditelnosti nestačí obrysovky ani světla pro denní svícení.

honza19hk

proč bych měl za jízdy v autě svítit. Jinak mám xenony, dle toho kde jedu bu´d potkávačky nebo dálkový,popř ještě rozsvítím světelnou rampu nahoře.

Pepa25

Od té doby, co mám na autě oficiální světla pro denní svícení s tím mám problém …Ale snažím se, pokud je skutečně snížená viditelnost, přepnout na potkávací …

Děda Louda

pro mosoj:
O jízdě není v dotazu řeč.