skořápka

Jakým způsobem udělat první krok?

Zdravím. :)
Potřebuji poradit ohledně jedné věci… Tak před půlrokem jsem narazil na škole na o dva roky staršího kluka. Na první pohled jsem si uvědomil, že mě na něm něco strašně přitahuje… a teď bych chtěl začít jednat. On mě ještě vůbec nezná, střetli jsme se snad jen pohledem, takže se vlastně ani neznáme. Chvilku jsem na I-netu hledal a našel jsem si o něm docela slušnou hromádku informací (má i profil na seznamce), a tak o něm i trošku vím. Řeším však problém, zda se s ním setkat osobně, nebo si s ním začít psát a po pár zprávách se setkat osobně, nebo zkrátka jestli mu nemám psát anonymní zamilované dopisy? :D Nejsem si jistý, co je lepší – je zas pravda, že u osobního kontaktu by rozhodl první dojem (ale je to dobře?). Zatímco kdybych si s ním první psal, tak bych poznal jeho osobnost a on tu mou, tímpádem by nechuť kvůli vzhledu (nedejbože) nemusela být tak intenzivní. Anonymita je pro mě nejpohodlnější, zároveň však toužím ho poznat co nejdřív… Za sebe můžu říct, že se snažím jednat rozumně, a určitě k němu necítím to, co devítileté holčiny k Bieberovi, či cokoli podobného (nechtěl jsem se nikoho dotknout)… Navíc by to byl můj první vztah, kde bych to byl já, kdo udělá první krok… Mám z toho strašnou trému. :/
Díky za rady, opravdu mi pomůžou. ;)

Odpovědi
Quimby

Ahoj, předně musíš zjistit jestli je na kluky, aby nedošlo k nedoruzumění :)
Pokud má tedy profily na seznamce, tak bych mu napsal tam něco ve smyslu, že si ho viděl ve škole a tak, že se ti líbí, zkus najít společné téma a uvidíš.
Tréma je asi přirozená, že nechceš zkazit něco na čem ti záleží. Ovšem jaké jiné máš možnosti než ten krok udělat, že?