Jakým způsobem se domáháte vstupu do ordinace, když sestra dlouho nevychází a vy chvátáte?

Nejlepší odpověď
quentos

znechucen odcházím

co mi taky zbejvá, pokud to není akutní, přijdu jindy.

Další odpovědi
Lamalam

zaklepu bačkorami

lexx

trpělivě čekám

lehnu na podlahu a předstírám epileptický záchvat

Kepler

trpělivě čekám

anonym

zaklepu na dveře

pokud je to nutné, nebo to máme domluvené, tak zaklepu na dveře. někdy mě štve, že člověk slyší, jak se za dveřmi hlasitě vybavují a čekárna je plná. když už mají 20 ordinačních hodin týdně, tak by to mohlo odsýpat.

Mc Merkurion

zaklepu na dveře

v klidu zaklepu,ale >>> hned když přindu,nečekám,jes­tli sestra dlouho nevychází,a o tý ceduclce,jak je napsáno neklepat,proh­lásim,že jsem si jí nevšiml…

briketka10

trpělivě čekám

Trpělivě čekám, protože ten den mám na
lékaře čas vyměřený, proto nechvátám :D

anonym

znechucen odcházím

Byla jsem objednaná k zubařce minulý týden na odpoledne a nikdo nikde, tak teď jsme si fifty-fifty.

Klaproth

znechucen odcházím

Emefej

znechucen odcházím

Danina65

zaklepu na dveře

A úžasné je, když je čekárna plná, lidé nevraživí a vy zaklepete, že tam nesete jen papír. Lidé vás nerudně s poznámkami pustí, a panu dr zazvoní tydlifón a on deset minut cosi komusi vysvětluje.Stalo se mi to, a při odchodu jsme se snažila nenápadně podlézt pod linoleem.:-)

ReHu

Proč není jiná možnost?
Někdo třeba poslouchá za dveřmi, jestli uvnitř pacient je nebo není 🙂

anonym

ReHu, viz:
boreczech