Jakým způsobem pijete štamprle s kořalkou?

pošlete ho tam naráz, nebo ho koušete na víckrát?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

na jeden zátah

kdo by ty ruce furt zvedal…

Další odpovědi
klumprt

na jeden zátah

Jasně, že na ex. Chlapi v hospodě by se mi smáli. (Mám podezření, že se mi stejně smějou, když pak hodím umakart.)

Lamalam

na jeden zátah

anonym

jinak

Stakana nadvakrát, velkého panáka na jeden hlt, z malých nepiji a pokaždé, když dopiju, vytřepu zbytky na zem.

jáára

na jeden zátah

quentos

postupně

Jak kdy a jak kterou, ale většinou postupně, jednak dýl vydrží a jednak to pak není takovej zabiják… jsou druhy, které si lze tímto způsobem i víc vychutnat :{)>

Front

jsem abstinent

anonym

postupně

Jak kdy a jak kterou,
vaječnák dělanej ze slivky,vychutnám,
jinou štamprdli prd do sebe,ale oklepu se.

Emefej

na jeden zátah

anonym

quentos, díky, já o ni věděl, ale šetřím si možnost doplnění. 🙂