Kepler

Úplně jinak. Třeba strouhání a konzumace lžící.

Jen ve formě štrúdlu, džusu nebo prohnané přes trubky.

Další odpovědi
Kelt

Běžným způsobem . okousáním kolem ohryzku, případně včetně ohryzku

Sním celé jablko, i ohryzek a někdy i pecky. Musím jablko držet v ruce a kousat ho, i když někdy je lepší ho rozkrájet.

FlAsh_7

Běžným způsobem . okousáním kolem ohryzku, případně včetně ohryzku

elkon

Běžným způsobem . okousáním kolem ohryzku, případně včetně ohryzku

Rokio

Běžným způsobem . okousáním kolem ohryzku, případně včetně ohryzku

Sním i ohryzek a vyjímečně i stopku.

Funna

Úplně jinak. Třeba strouhání a konzumace lžící.

jinak:
pokaždé jinak…někdy ho ohryžu, někdy ho předem rozkrájím, někdy si ho ukrajuju postupně…a nemám favorita, je to podle okolnosti a nálady a taky typu jablka…

da ny

Úplně jinak. Třeba strouhání a konzumace lžící.

Též pokrájením na dílky při konzumaci nebo pečení koláče..
Pečením celých jablek v troubě (+ máslo, med a malinový sirup, cukr krystal).
Strohaná jablka na plátky při pečení štrůdlu.
Strouhaná na hrubém struhadle při pečení jiných sladkostí..
Jablkové pyré..
Pokrájením na kousky při výrobě „rychlého“ kompotu.
Jablečnou šťávu, smoothie, džus.
Jablka už neohryzávám. Vždy mi nejvíce chutnalo pyré.