Drap

jiná odpověď

Ti co umějí pít , alkoholické nápoje nemíchají.

Další odpovědi
Ametyst

nejdřív 2 piva, pak 3-4 frťany tvrdého alkoholu

Hlavně ne v opačném pořadí nebo zároveň.

Mc Merkurion

jiná odpověď

… podle situace a chuti >>> zádadně ale nemíchat alkohol s prací >>> nejde dělat dvě věci pořádně, takže se vykašlat na práci, nemá nožičky, neuteče …

marci1

jiná odpověď

Nekombinovat. Pít pivo nebo víno. Mezitím zapíjet vodou. Tvrdý alkohol ne, ničí nejvíce játra. 🙂

paul1

jiná odpověď

Kdysi dávno jsem zažil slezinu na chatě, každý sebou donesl nějaké pitivo, ale skoro každý něco jiného. Ti, co už tam byli dříve a mírně pod parou, přišli na genitální nápad. Vytáhli veliký hrnec a všechno slili dohromady. No pít se to dalo, ale ty následky. Moc si na závěr nepamatuji.

Nassin

jiná odpověď

Vodka zapíjená minerální vodou bez bublinek. Toho vypiješ i litr vodky., ovšem kvalitní jako je Stoličnaja nebo Wyborowa.

elkon

jiná odpověď

Víno s pivem míchá jen hlupák. A myslím, že to mockrát nezopakuje, protože jej to vytrestá.

Speed77

jiná odpověď

Takhle je to podle mě jedno, co si dáš první a kolik, když už to mícháš. Nemělo by se to míchat a nemělo by se to s ničím přehánět.
Jinak já se držím toho, že by se neměl míchat ječmen/obilí a hrozny (pivo s vínem)… Ale jo, taky to tak občas piju. Ale naopak – víno dýl trvá, takže dvě tři piva a pak flaška vína. Ale pro některé je to moc (no pro všechny je to moc… 😂 Ale není skoro nikdo, kdo by se nikdy neopil).

Navíc takhle to nejde dělit, ještě z jiného důvodu. Někdo je na káry už po jednom či dvou pivech, jiný si dá deset a teprve to na sobě začíná pociťovat. Já asi od 6-ti. Ale nějak moc nepiju, takže…
Někteří jsou holt „profíci.“ Spíš pijani, kteří už mají jistou odolnost (odvařená játra atd :D).

Justin1

jiná odpověď

V dobách, kdy jsem chodil do hospody, jsem to vždycky dělal tak, že jsem nejdřív pil pivo, dokud jsem neměl pocit, že mě alkohol začíná zmáhat, a potom jsem začal pít nealko.

Decilitr se označuje „dl“, ne „dcl“.

Emefej

jiná odpověď

Kombinuj dle libosti. Tělo ti časem samo řekne, co se mu líbí či nelíbí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Speed77

Justin1, to sice jo, ale snad nikdo to nepužívá… dokonce i v některých kuchařkách občas narazíš na dcl. Takže je to podle mě jedno, když každý ví, co to znamená. :P