Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

jiná odpověď

Ti co umějí pít , alkoholické nápoje nemíchají.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

nejdřív 2 piva, pak 3-4 frťany tvrdého alkoholu

Hlavně ne v opačném pořadí nebo zároveň.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

jiná odpověď

… podle situace a chuti >>> zádadně ale nemíchat alkohol s prací >>> nejde dělat dvě věci pořádně, takže se vykašlat na práci, nemá nožičky, neuteče …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

jiná odpověď

Nekombinovat. Pít pivo nebo víno. Mezitím zapíjet vodou. Tvrdý alkohol ne, ničí nejvíce játra. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

jiná odpověď

Kdysi dávno jsem zažil slezinu na chatě, každý sebou donesl nějaké pitivo, ale skoro každý něco jiného. Ti, co už tam byli dříve a mírně pod parou, přišli na genitální nápad. Vytáhli veliký hrnec a všechno slili dohromady. No pít se to dalo, ale ty následky. Moc si na závěr nepamatuji.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nassin

jiná odpověď

Vodka zapíjená minerální vodou bez bublinek. Toho vypiješ i litr vodky., ovšem kvalitní jako je Stoličnaja nebo Wyborowa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

jiná odpověď

Víno s pivem míchá jen hlupák. A myslím, že to mockrát nezopakuje, protože jej to vytrestá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Speed77

jiná odpověď

Takhle je to podle mě jedno, co si dáš první a kolik, když už to mícháš. Nemělo by se to míchat a nemělo by se to s ničím přehánět.
Jinak já se držím toho, že by se neměl míchat ječmen/obilí a hrozny (pivo s vínem)… Ale jo, taky to tak občas piju. Ale naopak – víno dýl trvá, takže dvě tři piva a pak flaška vína. Ale pro některé je to moc (no pro všechny je to moc… 😂 Ale není skoro nikdo, kdo by se nikdy neopil).

Navíc takhle to nejde dělit, ještě z jiného důvodu. Někdo je na káry už po jednom či dvou pivech, jiný si dá deset a teprve to na sobě začíná pociťovat. Já asi od 6-ti. Ale nějak moc nepiju, takže…
Někteří jsou holt „profíci.“ Spíš pijani, kteří už mají jistou odolnost (odvařená játra atd :D).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

jiná odpověď

V dobách, kdy jsem chodil do hospody, jsem to vždycky dělal tak, že jsem nejdřív pil pivo, dokud jsem neměl pocit, že mě alkohol začíná zmáhat, a potom jsem začal pít nealko.

Decilitr se označuje „dl“, ne „dcl“.

Upravil/a: Justin1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

jiná odpověď

Kombinuj dle libosti. Tělo ti časem samo řekne, co se mu líbí či nelíbí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Speed77

Justin1, to sice jo, ale snad nikdo to nepužívá… dokonce i v některých kuchařkách občas narazíš na dcl. Takže je to podle mě jedno, když každý ví, co to znamená. :P

před 1064 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek