JájsemRaibek

Jakým stylem psát maturitní slohovou práci?

Mohu využít počítač a tiskárnu, nebo musím psát slohovou práci ručně? A v případě ručního psaní, jaké písmo použít – psací, tiskací?

Odpovědi
led

Zadanie a prípadný iný spôsob, než ručné písanie na papier, určuje maturitná skušobná komisia. Bežný spôsob je vlastnoručne písané písmo na papier čitateľným písmom.
Nemusíte sa obávať, nebudete musieť vašu slohovú prácu tesať do kameňa kllinovým písmom na spôsob Chamurappiho zákoníku, alebo v čínštine na hodvábny papier… pokiaľ to nebude súčasť maturitnej otázky.