peterd108

Musím psát nadpis u maturitní písemky z češtiny?

Zítra píšu slohovku z češtiny, ale nejsem si jistý, jestli psát nadpis nebo ne. Jestli ano můžu ho ze zadání opsat nebo mám vymyslet vlastní? Ptal jsem se několika lidí a každý říkal něco jiného (včetně učitelky). Děkuji za radu

Odpovědi
Gestas

Taky budu zítra psát slohovku a nadpis psát nebudu.
Prý se ani nemá u úloh, kde máš navázat na výchozí text, tento výchozí text opisovat.

led

Zadanie a spôsob jeho vypracovania určuje maturitná skušobná komisia.