Gestas

Můžu napsat maturitní slohovku takto píšící propiskou, nebo píše příliš tence?

Nejlepší odpověď
annas

Moc pěkně text nevypadá, sice je celkem čitelný, ale osobně bych takto práci neodevzdala.

Tenká propiska – nedá se přes fotografii posoudit. . Nevím, zda jste četl pravidla, která k písmu uvádí Cermat.

" Pište pouze modrou nebo černou propisovačkou, která nepíše úplně tence – práce se totiž pté skenují a tenká linka by se nemusela naskenovat správně.

Bělítko nepoužívejte – při skenování Vašich prací by se bělítko přilepovalo na sklo skeneru a byl by to problém

Škrtejte, uděláte-li chybu nebo chcete napsat text jinak. Za škrtání se žádné body neubírají a škrtání je vlastně jedinou správnou technikou k opravě chyb u maturitních písemných prací

Pište pouze do vyznačených polí, ne mimo ně. Zde je hodnotitel Vaší práce velmi přísný a text psaný mimo pole (tam, kde jsou řádky pro psaní) nebude vůbec hodnotit, tedy to tedy jako kdyby text mimo vyznačená pole nebyl vůbec napsán.

Pište tak, aby se Vaše dílo dalo přečíst, tedy čitelně. Nečitelný text je považován za chybný a nehodnotí se.

Toto jsou pravidla pro správný zápis při psaní písemné práce ve všech maturitních předmětech a platí pro valnou většinu všech maturantů."

http://www.stat­nimaturita-anglictina.cz/psaci-potreby-u-maturity

Další odpovědi
Kepler

Dobrý pokus, sranda musí být. Nebo máš v sobě 20 frťanů? 🙂

Mc Merkurion

… teda škrábeš jako kocour, s takovýmhle písmem bych se styděl slohovku odevzdat bez ohledu na tloušťku propisky (ta už to nezachrání) … mimochodem, za nás byly v módě „čínky“, ty psaly krásně tence, ale to ti asi určitě nic neříká …

Gestas

Kepler: Psal jsem to na klávesnici notebooku, navíc i normálně škrábu. Spíš mi řekni: Je to čitelné?

Kepler

Nekecej, je to normální fotka. Vzhledem k tomu, že jsi text napsal nejdřív normálně na klávesnici, tak jistou podobnost jsem rozeznal 🙂