Avatar uživatele
amelie95

Jakým sportem se dá zhubnout na břiše? Nebo jak jej zpevnit?

Nevíte jakým sportem se hubne na bříško a jak se i zpevňuje? Potřebovala bych pevné bříško bez nějaký „špeků“. A prosím jestli napíšete nějaký ten sport, tak k němu napište jestli se s ním jen hubne, nebo se zpevňuje. Díky moc :)
Doplňuji:
Bude to posilovat jen břicho a nebo i ještě něco jiného?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4405 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

nejlepší budou sklapovačky a nebo cvičení na míči …obojí ale nebude hned nemysli, že se špeky hned rozpustí …pomalu budeš hubnout a zpevňovat ,ale musíš vytrvat.....

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BandiOl

Problematikou hubnutí se zabýváme delší dobu. Prodávám potřeby pro bojové sporty. Manželka se zabývá prodejem potřeb pro sporty a také bylinkovými přípravky. nebudu uvádět naše stránky, aby to nebyla reklama.
Hubnutí je komplexní proces. Nemůžete hubnout pouze na břichu. Hubne celé tělo. je podstatné zda-li máte nadváhu, nebo ne. Také zda-li trénujete nějaký sport. Pro hubnutí doporučujeme na začátek lehké sporty – svižnou chůzi, pak nordic walking, jízdu na kole, strečink. Pak běh i do schodů, plavání, zumbu, fitness kickbox, zejména obloukové kopy, …
Výborně na břišní svaly funguje cvičení na TRX, balančních busu ballech, balančních deskách apod. Také se nám osvědčil – hubnoucí pás z neoprenu, který se omotá kolem pasu – zahřívá problematické místo.
Potrava má být pestrá 5 x denně s větším procentem bílkovin a zeleniny. Doplňky výživy na bázi carnitinu, bylinné – emulipsu, pálivých paprik, zeleného čaje,…
Pokud zlepšíte své stravovací návyky (jíst 5 x denně nejméně kalorií večer) přidáte trochu sportu, trochu doplňků výživy, pak se efekt dostaví.
Nezapomeňte – to nejdůležitější je zdraví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

NAUČ SE PLAVAT !!!!

Ale musíš plavat SVIŽNĚ a stylově SPRÁVNĚ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

K spalování tuku přispívá teplo v příslušné oblasti.
Vlastní zkušenost nemám, hledala bych stránky, např. tyto

Zdroj: http://www.pra­vidlahubnuti.cz/cvi­ky-na-bricho

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Co tak projít starší odpovědi.
Pak máš odpovědi na to, co potřebuješ.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­70&q=jak+zhub­nout+na+b%C5%99­i%C5%A1e&sa=Vyh­ledat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Víš,kdyby jsi přišla na nějaký rychlý a bezbolestný způsob,asi by jsi byla génius jako vynálezce perpetum mobile.
Tím si trápí hlavu hodně lidí a dokonce kulturisté.Je to ta nejproblematičtější partie.Co tak prvně nastudovat trochu anatomie,aby jsi zjistila z kolika svalů se břicho vůbec skládá.Není to tak jednoduché a bez přísné diety a životosprávy nedosáhneš ničeho.Obecně platí: zhubneš celkově-ubude i tuk na břiše.Cviků je tolik,že by se tu dalo o tom tady psát ještě hodinu.Zaměřit se jenom na břicho nemá smysl.
Jinak každý cvik posiluje,nebo natahuje i jiný sval,to je prostě fyziologická reakce-jeden natuhuji,druhý posiluji a zkracuji.Existují i izolované cviky,ale to bych asi nedoporučil a moc tomu nevěřím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
instalatér

Jídlo a pohyb . Je to tak 50 na50 . Jídlo 5× denně v malých dávkách a hlavně začni chodit pěšky. Na posilovací cvičení zatím nepomýšlej , protože tělo začíná spalovat tuky až asi po 45min. cvičení a určité tepové frekvenci. A to ze skušeností většina lidí vydrží tak týden. Ale místo výtahu si to vyšlápnout a kilometr jít do obchodu pěšky to jde zvládnout.V létě kolečko. Žádná zázračná chemie . A jinak – velká prdel = základ spokojeného manželství.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mimamocz

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
sanskrybastr

Břicho chce hodně intenzivní trénink, pravidelné vyprazdňování a hlavně správnou dietu. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit jídelníček z https://www.pes­tryjidelnicek­.cz/ :) Zadáte tam svoje údaje a do pár minut ho máte na mailu.

před 1955 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emuska

Problém je, že pokud by jsi cvičila pořád to stejné, břicho si na to zvykne, je třeba velice rozmanité cviky a mezi to dávat i nějaké kardio cvičení. Zkus i nějaká skupinová cvičení třeba. Je to motivace. Třeba jukni na expresfit.cz, vybereš si i Ty určitě a uvidíš, že je to zábava, hračka a super odreagování.

před 3363 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek