Avatar uživatele
amelie95

Jakým sportem se dá zhubnout na břiše? Nebo jak jej zpevnit?

Nevíte jakým sportem se hubne na bříško a jak se i zpevňuje? Potřebovala bych pevné bříško bez nějaký „špeků“. A prosím jestli napíšete nějaký ten sport, tak k němu napište jestli se s ním jen hubne, nebo se zpevňuje. Díky moc :)
Doplňuji:
Bude to posilovat jen břicho a nebo i ještě něco jiného?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3271 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

nejlepší budou sklapovačky a nebo cvičení na míči ...obojí ale nebude hned nemysli, že se špeky hned rozpustí ...pomalu budeš hubnout a zpevňovat ,ale musíš vytrvat.....

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BandiOl

Problematikou hubnutí se zabýváme delší dobu. Prodávám potřeby pro bojové sporty. Manželka se zabývá prodejem potřeb pro sporty a také bylinkovými přípravky. nebudu uvádět naše stránky, aby to nebyla reklama.
Hubnutí je komplexní proces. Nemůžete hubnout pouze na břichu. Hubne celé tělo. je podstatné zda-li máte nadváhu, nebo ne. Také zda-li trénujete nějaký sport. Pro hubnutí doporučujeme na začátek lehké sporty - svižnou chůzi, pak nordic walking, jízdu na kole, strečink. Pak běh i do schodů, plavání, zumbu, fitness kickbox, zejména obloukové kopy, ...
Výborně na břišní svaly funguje cvičení na TRX, balančních busu ballech, balančních deskách apod. Také se nám osvědčil - hubnoucí pás z neoprenu, který se omotá kolem pasu - zahřívá problematické místo.
Potrava má být pestrá 5 x denně s větším procentem bílkovin a zeleniny. Doplňky výživy na bázi carnitinu, bylinné - emulipsu, pálivých paprik, zeleného čaje,...
Pokud zlepšíte své stravovací návyky (jíst 5 x denně nejméně kalorií večer) přidáte trochu sportu, trochu doplňků výživy, pak se efekt dostaví.
Nezapomeňte - to nejdůležitější je zdraví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

NAUČ SE PLAVAT !!!!

Ale musíš plavat SVIŽNĚ a stylově SPRÁVNĚ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

K spalování tuku přispívá teplo v příslušné oblasti.
Vlastní zkušenost nemám, hledala bych stránky, např. tyto

Zdroj: http://www.pravidlahubnuti.cz/ cviky-na-bricho

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Co tak projít starší odpovědi.
Pak máš odpovědi na to, co potřebuješ.

http://www.odpovedi.cz/…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Víš,kdyby jsi přišla na nějaký rychlý a bezbolestný způsob,asi by jsi byla génius jako vynálezce perpetum mobile.
Tím si trápí hlavu hodně lidí a dokonce kulturisté.Je to ta nejproblematičtější partie.Co tak prvně nastudovat trochu anatomie,aby jsi zjistila z kolika svalů se břicho vůbec skládá.Není to tak jednoduché a bez přísné diety a životosprávy nedosáhneš ničeho.Obecně platí: zhubneš celkově-ubude i tuk na břiše.Cviků je tolik,že by se tu dalo o tom tady psát ještě hodinu.Zaměřit se jenom na břicho nemá smysl.
Jinak každý cvik posiluje,nebo natahuje i jiný sval,to je prostě fyziologická reakce-jeden natuhuji,druhý posiluji a zkracuji.Existují i izolované cviky,ale to bych asi nedoporučil a moc tomu nevěřím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
instalatér

Jídlo a pohyb . Je to tak 50 na50 . Jídlo 5x denně v malých dávkách a hlavně začni chodit pěšky. Na posilovací cvičení zatím nepomýšlej , protože tělo začíná spalovat tuky až asi po 45min. cvičení a určité tepové frekvenci. A to ze skušeností většina lidí vydrží tak týden. Ale místo výtahu si to vyšlápnout a kilometr jít do obchodu pěšky to jde zvládnout.V létě kolečko. Žádná zázračná chemie . A jinak - velká prdel = základ spokojeného manželství.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
sanskrybastr

Břicho chce hodně intenzivní trénink, pravidelné vyprazdňování a hlavně správnou dietu. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit jídelníček z https://www.pestryjidelnicek.c z/ :) Zadáte tam svoje údaje a do pár minut ho máte na mailu.

Avatar uživatele
Emuska

Problém je, že pokud by jsi cvičila pořád to stejné, břicho si na to zvykne, je třeba velice rozmanité cviky a mezi to dávat i nějaké kardio cvičení. Zkus i nějaká skupinová cvičení třeba. Je to motivace. Třeba jukni na expresfit.cz, vybereš si i Ty určitě a uvidíš, že je to zábava, hračka a super odreagování.

před 2228 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek