amelie95

Jakým sportem se dá zhubnout na břiše? Nebo jak jej zpevnit?

Nevíte jakým sportem se hubne na bříško a jak se i zpevňuje? Potřebovala bych pevné bříško bez nějaký „špeků“. A prosím jestli napíšete nějaký ten sport, tak k němu napište jestli se s ním jen hubne, nebo se zpevňuje. Díky moc :)
Doplňuji:
Bude to posilovat jen břicho a nebo i ještě něco jiného?

Nejlepší odpověď
hanulka11

nejlepší budou sklapovačky a nebo cvičení na míči …obojí ale nebude hned nemysli, že se špeky hned rozpustí …pomalu budeš hubnout a zpevňovat ,ale musíš vytrvat.....

Další odpovědi
BandiOl

Problematikou hubnutí se zabýváme delší dobu. Prodávám potřeby pro bojové sporty. Manželka se zabývá prodejem potřeb pro sporty a také bylinkovými přípravky. nebudu uvádět naše stránky, aby to nebyla reklama.
Hubnutí je komplexní proces. Nemůžete hubnout pouze na břichu. Hubne celé tělo. je podstatné zda-li máte nadváhu, nebo ne. Také zda-li trénujete nějaký sport. Pro hubnutí doporučujeme na začátek lehké sporty – svižnou chůzi, pak nordic walking, jízdu na kole, strečink. Pak běh i do schodů, plavání, zumbu, fitness kickbox, zejména obloukové kopy, …
Výborně na břišní svaly funguje cvičení na TRX, balančních busu ballech, balančních deskách apod. Také se nám osvědčil – hubnoucí pás z neoprenu, který se omotá kolem pasu – zahřívá problematické místo.
Potrava má být pestrá 5 x denně s větším procentem bílkovin a zeleniny. Doplňky výživy na bázi carnitinu, bylinné – emulipsu, pálivých paprik, zeleného čaje,…
Pokud zlepšíte své stravovací návyky (jíst 5 x denně nejméně kalorií večer) přidáte trochu sportu, trochu doplňků výživy, pak se efekt dostaví.
Nezapomeňte – to nejdůležitější je zdraví.

Michal Kole

NAUČ SE PLAVAT !!!!

Ale musíš plavat SVIŽNĚ a stylově SPRÁVNĚ

IK

K spalování tuku přispívá teplo v příslušné oblasti.
Vlastní zkušenost nemám, hledala bych stránky, např. tyto

Zdroj: http://www.pra­vidlahubnuti.cz/cvi­ky-na-bricho

ReHu

Co tak projít starší odpovědi.
Pak máš odpovědi na to, co potřebuješ.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­70&q=jak+zhub­nout+na+b%C5%99­i%C5%A1e&sa=Vyh­ledat

jendahun

Víš,kdyby jsi přišla na nějaký rychlý a bezbolestný způsob,asi by jsi byla génius jako vynálezce perpetum mobile.
Tím si trápí hlavu hodně lidí a dokonce kulturisté.Je to ta nejproblematičtější partie.Co tak prvně nastudovat trochu anatomie,aby jsi zjistila z kolika svalů se břicho vůbec skládá.Není to tak jednoduché a bez přísné diety a životosprávy nedosáhneš ničeho.Obecně platí: zhubneš celkově-ubude i tuk na břiše.Cviků je tolik,že by se tu dalo o tom tady psát ještě hodinu.Zaměřit se jenom na břicho nemá smysl.
Jinak každý cvik posiluje,nebo natahuje i jiný sval,to je prostě fyziologická reakce-jeden natuhuji,druhý posiluji a zkracuji.Existují i izolované cviky,ale to bych asi nedoporučil a moc tomu nevěřím.

instalatér

Jídlo a pohyb . Je to tak 50 na50 . Jídlo 5× denně v malých dávkách a hlavně začni chodit pěšky. Na posilovací cvičení zatím nepomýšlej , protože tělo začíná spalovat tuky až asi po 45min. cvičení a určité tepové frekvenci. A to ze skušeností většina lidí vydrží tak týden. Ale místo výtahu si to vyšlápnout a kilometr jít do obchodu pěšky to jde zvládnout.V létě kolečko. Žádná zázračná chemie . A jinak – velká prdel = základ spokojeného manželství.

mimamocz

Příspěvek smazán administrátorem.

sanskrybastr

Břicho chce hodně intenzivní trénink, pravidelné vyprazdňování a hlavně správnou dietu. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit jídelníček z https://www.pes­tryjidelnicek­.cz/ :) Zadáte tam svoje údaje a do pár minut ho máte na mailu.

Emuska

Problém je, že pokud by jsi cvičila pořád to stejné, břicho si na to zvykne, je třeba velice rozmanité cviky a mezi to dávat i nějaké kardio cvičení. Zkus i nějaká skupinová cvičení třeba. Je to motivace. Třeba jukni na expresfit.cz, vybereš si i Ty určitě a uvidíš, že je to zábava, hračka a super odreagování.