Avatar uživatele
taxio

Jak nejlépe zhubnout?

potřebuju vědět jak zhubnou 25kg.Kdyš běham tak se hrozně zadejchávám. piju čistou vodu nebo neochucenou sodu.A používám vybrační pás. (nevěděl jsem kam toto dát tak jsem to dal do sportu)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? rosinka před 4585 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
terry

Nahoře v modré vyhledávací liště máte spoustu odpovědí.

Méně jíst je pěkná blbost. musí se jíst PRAVIDELNĚ a malé porce. nejdéle po 3 hodinách. Netučná jídla. prostě pestrá a vyvážená strava.
Důležitá je pravidelnost. Výsldky jsou vidět za cca 14 dní. Pohyb v aerobním tempu proces urychlí.
Doplňuji:
Sycení voda není moc OK, vhodnější je bez bublin.
A vibrační pás také k redukcci nepomáhá.

Upravil/a: terry

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

pít čistou vodu, jíst častěji malé porce.
místo smažených jídel a sladkostí radši maso (nejlépe losos a tuňák).

vybrační pás neni dobrý na hubnutí, ale na přibrání svalstva.
nedoporučuji hubnout tak razantně, ale radši zkubnout jen 5–10kg a zbytek porměnit ve svalstvo

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Možná také změnit životosprávu. častěji a méně jíst a hýbat se, to je universální recept

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosinka

Mohu poradit!! Zhubla jsem totiž 28 kg za 8 měsíců. Dělená strava dle Lenky Kořinkové zvaná SPLK. Bez trápení a neustálého soustředění na to,co jíst nebo nejíst.Samozřejmě jsem přitom vynechala alkohol, omezila tuky na minimum a cukr je u tohoto stravování tabu. Když, tak jen fruktóza.A jakmile jsem byla o něco lehčí už,začala jsem s chůzí, je to výborný pohyb na tělo i psychiku.Tak ať se vám daří!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek