taxio

Jak nejlépe zhubnout?

potřebuju vědět jak zhubnou 25kg.Kdyš běham tak se hrozně zadejchávám. piju čistou vodu nebo neochucenou sodu.A používám vybrační pás. (nevěděl jsem kam toto dát tak jsem to dal do sportu)

Nejlepší odpověď
terry

Nahoře v modré vyhledávací liště máte spoustu odpovědí.

Méně jíst je pěkná blbost. musí se jíst PRAVIDELNĚ a malé porce. nejdéle po 3 hodinách. Netučná jídla. prostě pestrá a vyvážená strava.
Důležitá je pravidelnost. Výsldky jsou vidět za cca 14 dní. Pohyb v aerobním tempu proces urychlí.
Doplňuji:
Sycení voda není moc OK, vhodnější je bez bublin.
A vibrační pás také k redukcci nepomáhá.

Další odpovědi
anonym

pít čistou vodu, jíst častěji malé porce.
místo smažených jídel a sladkostí radši maso (nejlépe losos a tuňák).

vybrační pás neni dobrý na hubnutí, ale na přibrání svalstva.
nedoporučuji hubnout tak razantně, ale radši zkubnout jen 5–10kg a zbytek porměnit ve svalstvo

Drap

Možná také změnit životosprávu. častěji a méně jíst a hýbat se, to je universální recept

rosinka

Mohu poradit!! Zhubla jsem totiž 28 kg za 8 měsíců. Dělená strava dle Lenky Kořinkové zvaná SPLK. Bez trápení a neustálého soustředění na to,co jíst nebo nejíst.Samozřejmě jsem přitom vynechala alkohol, omezila tuky na minimum a cukr je u tohoto stravování tabu. Když, tak jen fruktóza.A jakmile jsem byla o něco lehčí už,začala jsem s chůzí, je to výborný pohyb na tělo i psychiku.Tak ať se vám daří!