WalterBishop

Jakých vědeckých výzkumů, škol a prací jste se zúčastnili?

Já mám za sebou Harvard univesity, výzkumný projekt ALPFA KIXX, kde se zkoumaly vlivy chemtrails, dále mnoho výzkumů které můžete vidět v mých dotazech s tabulkami ohledně například doby, po jakou se budu koupat a pak se rozmočím až na kost anebo pokud se buudu opalovat pod sklem kdy ze mě bude uhel toto vše mám za sebou.

říkají mi profesor a i jsem profesor.

Co máte za sebou vy? Jaké výzkumy a školy máte?

Pepa25 říkal v mém minulém dotazu, že mám napsat co jsem dokázal, tak to shrnuji zde tady v otázce na vás,

Profesor Walter.

PAUL1 to je dobré ano, na začátečník dobré. věk není překážka věk je stav mysli, i s tímto věk můžeš mnoho ještě dokázat.

Zatím ostatní vy to co předvádíte to komentáře bez poznámek. začněte věnovat se něčemu dobrému aby jste byli perfekt. not lovely. Toto is rude and nasty.

Zdraví, Profesor Walter.

Nejlepší odpověď
Malvína

Harvard 😁 A teď tu o Karkulce, prosím 😉 Musím uznat, že jste dobrý troll, Vaše příspěvky mě občas pobaví. Hlavně ty rozkazy typu “Rychle zapiš do tabulky” atd. Nikdo Vám vědeckou profesi nevěří. Člověk vzdělaný, opravdový vědec, není někdo, kdo by někomu dával příkazy. Zvlášť zajímavé je, kdo z vědců by si jako koníček našel Odpovědi. Je dost možné, že zde působil někdo z podobné sféry, ale rozhodně se nechoval takhle hulvátsky a nechodil sem zkoušet ostatní uživatele jako ve škole. Asi jste chtěl být vědcem, ale nevyšlo to. Nemáte na to, tak prosím neurážejte opravdové vědce, jejichž výzkumy jsou přínosem pro lidstvo. 😉

Další odpovědi
cappuccino

Teda profesore, takovou kapacitu jsme tu jeste nemeli!! Vsechna cest!!
Mozna mate za sebou Harvard, ale jenom na obrazku v pozadi:-P a vy stojite pred nim!
Ani student prvniho semestru na Harvardu by nenapsal ALPFA s F a nenapsal tak stupidni text !!
Neznam profesora, ktery by unavoval sve mozkove bunky ctenim odpovedi.cz.
Nuda je hrozna, ze??!!

paul1

Pracoval jsem na odb. výzkum a vývoj v oboru zdravotnické techniky jako projektant 9 let a potom ve firmě vyrábějící automatické systémy měření jako konstruktér 3 roky před důchodem.
P.S.: Omlouvám se za odpověď, já jsem to zprvu nepochopil.

Emefej

Řadu let jsem pracoval na tajných projektech v Area51, nepotkali jsme se tam?

Mravenec

To je zase materiál… Zase si tu někdo zapomněl vzít předepsaná léčiva…

Drap

Samé bláboly chorého mozku. Vrať se zase zpět odkud jsi přišel a tam ti to možná někteří uvěří.

zjentek

Tak to jsem rád Walter že ses připojil mezi zdejší moudré uživatele, dalo by se říci spíše elitu, což jsem bezesporu já a následují další skvělí uživatelé jako Zvoníšek, 22aa, Boy13, Rokio či Elkon. Ale k otázce… „Jakých prací jste se zúčastnili“… TVL, to myslíš vážně? Však co jsem se narodil tak pracovní nástroje mně ještě nevypadly z pracek a to by mělo konec konců být každýmu přirozené, nevím proč, o tom vůbec píši (jsou k nim už jako přirostlé) a to by se dalo říci že už mám OPRAVDU NÁROK na odpočinek! Ale to já ne. Bojím se totiž, že pokud si na př. sednu s knihou, tak v tu ránu zdechnu. Chápeš? Jo a ještě ti dám odpovědi (rád poradím) k tvým výzkumům: drž se striktně té vody a slunce!!! Totiž o tom jak dlouho budeš tady na světě, dozajista nerozhodne obsah, co máš v palici, ale paradoxně o tom rozhodnou faktory který vnímáš jen tak mimoděk, automaticky, víš, anebo v horším případě je nevnímáš vůbec, bo netušíš anebo nechceš slyšet o jejich existenci. Rádo se stalo a vítej v klubu, vědátore! 👌

WalterBishop

Dámy a pane já se česťině nikdy profesorně nevěnoval navíc mnoho zapomněl při dlouhém pobyt v Americe u Harvardu.

Přišel jsem pomoc všem s jejich problémy a vaše sprosté invektivy nadávky to je neuvěřitelná síla.

Závist česko zůstává, v Americe nepotkat. kdyby jste chtěli dámy s něcím pomoc stačí říct rád i tak pomůžu

elkon

Chocholoušek volá Trolla, hola, hola.

Mravenec

Pokud ti čeština dělá potíže, tak táhni na portál Quora.

Malvína

cappuccino – 😁:-D:-D

quentos

Proč ti to nějak nevěřím? Profesor by nedělal tak tristní chyby.

Dochy

S tím bych problém neměl. Ale s těma nesmyslama… Co bych tak věřil je ten projekt Alfa kiks 😉