cippi

Jaký ztužený tuk mám použít do nepečených čokoládových kuliček? Může to být i Hera?

Odpovědi
badisko

Muze to byt hera muzete pouzit.. jakykoliv rostlinny stuzeny tuk …jen nektere jsou chutnejsi vic jine min …

maja49

jasně, já dala do jedněch máslo a do druhých heru (máslo už nebylo:)) a jsou dobré.

elektrikář

V Hhéře je zamíchaná v tuku velká část vody Při použití čisého ztuženého tuku bude výrobek pevnější.