Vercule

Jaký výrobce má kvalitní pralinky?

Nejlepší odpověď
Emefej

Jaký? Kvalitní, osvědčený, tradiční, poctivý.

Další odpovědi
elkon

Dnes se pralinky říká kdečemu, ale opravdové rumové pralinky jedině Orion.

Kepler

Původně se rozlišují tři základní druhy pralinek: americké, francouzské a belgické, které se vyrábějí v různých obměnách. U nás jsou nejznámější ty belgické, jejichž největšími výrobci jsou Neuhaus, Godiva, Leonidas a Guylian. https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Pralinky

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Emefej

elkon > pralinka je každý čokoládový plněný bonbon. Rumové pralinky jsou pouze jedním z tisíců druhů pralinek a vyrábějí se jen pár desetiletí, jiní výrobci pralinky vyrábějí už přes 300 let.