Jaký velký přestupek to je, když se nalepí žvýkačka na objektiv městské kamery?

Nejlepší odpověď
Drap

Může být hodnoceno jako poškození cizí věci.

Další odpovědi
Edison

Poškozování veřejně prospěšného zařízení.

Kryšpín

Pokud je to pacient na vycházce z Bohnic, tak je pouze odvezen zpět a jsou omezeny další vycházky

anonym

Drap: Poškození? ;) Vždyť se dá v klidu odpelit.

Edison

To si piš. V daný okamžik je vyřazeno z provozu, tedy je poškozena. A to bez ohledu na náročnost její opravy. A zadarmo to taky nebude, protože musí přijet technik a sejmout tu žvýkačku. A to už jsou náklady. I kdyby na to nastříkal jen pěnu, tak by to tak mohlo být hodnoceno.