Jaký učební obor vybrat pro kluka, aby to mělo budoucnost?

děkuji

Nejlepší odpověď
dubraro

1/
V první řadě takový, k jakému bude mít vztah. Nemá smysl učit se a snažit se uživit tím, k čemu mám odpor.
2/
Kuchař. Jíst se bude pořád.

Další odpovědi
Kepler

V podstatě je teď nouze skoro o všechny řemeslníky. Nikomu se nechce makat ručičkama a ušpinit si je. Jen tak namátkou: automechanici a autoelektrikáři, instalatéři a topenáři, obraběči kovů a další technické obory. Záleží, co by kluka bavilo, je i spousta netechnických oborů. Stačí kouknout na nabídky zaměstnání, zprostředkovatelů je spousta.

michalds

mechatronik, svářeč, zámečník