adolescentt

Jaký trest někdo dostane za marihuanu, jíž má víc než malé množství, ale jen pro svou potřebu?

Zdravím,

Zajímalo by mě když někdo nebyl nikdy trestně stíhán a nic nespáchal. A chytnou ho třeba s Marihuanou a je to víc než malé množství. Co z toho pak je? Když to má pro svoji potřebu a né pro distribuci.

Čistě zvědavost, takže hloupé názory si nechte a vám co odpovíte děkuji.

Odpovědi
anonym

Hledej na webu tam, kde se tím zaobírají. Tady jsme počestná skupina!

Honza5486656

Jak dokaze, ze to ma pro vlastni potrebu? Oba dobre vime, ze i vlastni potreba se kupuje 🙂 🙂

Drap

Trest ti nikdo neřekne. O trestu rozhodne soud. Pokud to bude hodnoceno jako přestupek , tak komise.