Jaký si vybrat holicí strojek nebo zastřihávač?

Mám poměrně malé vousy, žádný prales, takže pro mě je horší najít holící strojek či zastřihávač vousů aby mi to oholilo hladce ty menší vousy. Problém vidím v tom, že u některých holících strojků vidím holení od 1 milimetru, a jen u zastřihávačů vousů od 0,5 milimetrů. Neměl by být holící strojek detalnější co se týče délky oholení než obyčejný zastřihávač? Jaký si mám koupit, poradíte mi prosím? Momenálně znám 3 druhy, frézkový, planžetový, potom ty zastřihávače vousů, a klasicický tzv. jednoráovky, ale já chci strojek…díky za rady co je nejlepší na moje vousy, potřebuji to co nejhlaději oholit…

Odpovědi
Kepler

Nedávno jsem pořídil zastřihávač Remington a jsem z něho nadšený – ten je ale určený na vlasy (do 1 mm), ale zkracuju s ním i vousy (má bohaté příslušenství). Myslím, že Remington dělá stejně dobře i holicí strojky, dřív jsem měl planžetový a holil do hladka.

buttler

Musíš se podívat na nějaký pořádný strojek, který je vhodný pro každodenní holení, já mám TOP model od Braunu – tento akorát zlatý https://www.o­hol.cz/recenze-braun-series-9-9290cc-cleancharge-wetdry/ a je to naprosto v pohodě, skoro srovnatelné s žiletkou.

anonym

Co je teda lepší, zastřihávač od 0,5 milimetru, nebo planžetový holící strojek?

Kepler

Pokud se chceš holit do hladka, tak holicí strojek. Zastřihávač zanechává strniště.

anonym

Koupit holící strojek i přesto, že u holícího strojku uvádějí třeba od 0,5 mm a u zatříhávače 0,3 mm ? Není tím pádem zastříhávač co má 0,3 mm lepší ?