Avatar uživatele
anonym

Jaký si vybrat holicí strojek nebo zastřihávač?

Mám poměrně malé vousy, žádný prales, takže pro mě je horší najít holící strojek či zastřihávač vousů aby mi to oholilo hladce ty menší vousy. Problém vidím v tom, že u některých holících strojků vidím holení od 1 milimetru, a jen u zastřihávačů vousů od 0,5 milimetrů. Neměl by být holící strojek detalnější co se týče délky oholení než obyčejný zastřihávač? Jaký si mám koupit, poradíte mi prosím? Momenálně znám 3 druhy, frézkový, planžetový, potom ty zastřihávače vousů, a klasicický tzv. jednoráovky, ale já chci strojek…díky za rady co je nejlepší na moje vousy, potřebuji to co nejhlaději oholit…

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Bataluma před 2406 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Nedávno jsem pořídil zastřihávač Remington a jsem z něho nadšený – ten je ale určený na vlasy (do 1 mm), ale zkracuju s ním i vousy (má bohaté příslušenství). Myslím, že Remington dělá stejně dobře i holicí strojky, dřív jsem měl planžetový a holil do hladka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
buttler

Musíš se podívat na nějaký pořádný strojek, který je vhodný pro každodenní holení, já mám TOP model od Braunu – tento akorát zlatý https://www.o­hol.cz/recenze-braun-series-9-9290cc-cleancharge-wetdry/ a je to naprosto v pohodě, skoro srovnatelné s žiletkou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Co je teda lepší, zastřihávač od 0,5 milimetru, nebo planžetový holící strojek?

před 2406 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Pokud se chceš holit do hladka, tak holicí strojek. Zastřihávač zanechává strniště.

před 2406 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Koupit holící strojek i přesto, že u holícího strojku uvádějí třeba od 0,5 mm a u zatříhávače 0,3 mm ? Není tím pádem zastříhávač co má 0,3 mm lepší ?

před 2406 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek