Boy 13

Jaký si raději koupit lék v lékárně ?

Občas trpím migrénami, a proto užívám nejčastěji panadol novum, ale asi teď budu brát paralen. Jaký, prosím, vy kteří také užíváte paracetamol, lél berete na migrénu ? Panadol novum nebo Paralen ? Děkuju za vaše sdílení.

Odpovědi
JK2021

Paralen – ono je to vlastně skoro jedno, který, ve složení se liší jen, co se týče pomocných látek a pro nás laiky může být poznatelný rozdíl asi pouze v rychlosti nástupu účinku.

Kazatel

Kup si 800 brufen.

Pepa25

Už jsem ti to jednou odpovídal: pokud chceš/potřebuješ změnu, tak neber silnější lék s paracetamolem, ale zkus něco jiného, třeba Saridon.

Dochy

Kazatel: Myslím. že 800 brufen si jentak nekoupí. běžně k sehnání je 400 a doporučeným dávkováním – max 1 tableta (a nejsem si jist jestli 4× nebo 6× denně). 800 je jen na předpis při některých problémech (nevím jestli přímo brufen, já dostal lék se zcela jiným názvem s 800mg brufenu)

A doporučovat někomu brufen když se cíleně ptá na paracetamol asi není úplně košer.