Agneta

Jaký puding vám nejvíc chutná?

Mně – teď bych se ráda pozastavila u čokoládových – : „Gala“ od Oetkera (Gala tu u nich znamená premium). U „hotových“ si nemůžu regulovat sladkost sama (jsou přeslazené).
Doplňuji:
IceT – děkuji za důležitou připomínku :D
Ptám se na vařené, kde si můžu regulovat sladkost sama, né na hotové v kelímku. V kelímku?= nesmysl, jako pít colu (ta se taky musí ředit minerálkou).

Nejlepší odpověď
zzzzz

Mám ráda malinový, ale nesmí na něm zůstat skůra:-(((
Doplňuji:
Hnusné jsou ty z Kauflandu jak mají „šlehačku“ nahoře, to snad ani není z mléka:-((( Ble:-(((

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Vanilkový, ovšem mám zkušenost pouze s pudingem vod Oetkera.

iceT

Není lepší si puding uvařit doma?Předpoklá­dám,že se ptáš na hotový v kelímku…

Drap

čokoládový od kohokoli

Funna

pistáciový (Prémium puding od Dr.) s kousky pistácií a samozřejmě s přidanými piškoty .-)
Doplňuji:
při přečtění dotazu mne nenapadlo, že by ses ptala na hotový výrobek .-)

marci1

Uvařený doma – vanilkový. 🙂

BlackTerry

čokoládový a karamelový

rmajlka007

Já nikdy puding nejedla, už od malička k tomu mám odpor 😁

da ny

Ty zejména bramborové i kukuřičné škroby nejsou ze zdravotního hlediska pro lidský organismus žádné terno !!! ;-(
Když už si ho max. 2× do roka dám, jako dezert tak vařený vanilkový, chutná mi pouze teplý.
Ta rosolovitá studená hmota už mi dávno nechutná (ani s piškotama a meruňkovým kompotem)..
Malinový s vitacitem a vodou – jako 3. vrstva tvarohového dezertu mi s tvarohen a tmavým piškotovým těstem chutná velmi, opět max. 2× ročně.(rodině a návštěvám též). :)))

elektrikář

Nejlepší je vanilkový, pokud máš chuť na čokoládový dej k tomu kakao nebo čokoládu. V sáčku je to dobarvené bretonem a dochuceno uměle.

Agneta

NazdarBazar >>> ale od Oetkera – pozor, tam jsou rozdíly: originélní německý, a ten český – kde říkám, že je to zkoupená česká továrna, ale i s českou, šizenou recepturou – ono je to ale zase levné, konkurenceschop­né:DDD

Nazdar Bazar

Já su na pudingy laik.

Agneta

no tak ti budiž prominuto :DD

Nazdar Bazar

:D

Agneta

zzzzz >>> ale v Kauflandu musí určitě mít i dobré čokoládové :DD

zzzzz

Myslíš Vian čokoládový? Brrrrr, tak ten neobsahuje čokoládu:-((( fakt hnus:-(((

S tím německým/rakouským pudingem souhlas, u nás je šizený, stejně jako Milka, Fanta, Persil a spousta dalších věcí:-(((

Agneta

„za málo peněz, málo muziky“?

Nazdar Bazar

:D