vivatis2-

Jaký profram máte na vašem počítači?

Nejlepší odpověď
anonym

windows vista

Proboha laičtí uživatelé a nováčci, pokuste se alespoň trochu uvážlivě formulovat vaše otázky, obzvláště ankety.
To není hračka ani honba za body. Mělo by to mít nějaký smysl a přínos pro množinu registrovaných uživatelů!

Další odpovědi
Děda Louda

windows vista

Já tedy žádný, ale dcerka měla psa jménem Fram. Tím neříkám, že Vista je pro (pod) psa.

Ella

windows xp

programů mám spousty, Operační systém, na který se ptáte, mám jenom tenhle =)

Terryle

windows xp

ale to, na co se ptáš, není profram, ale ani program… to je operační systém.

Jikra

windows vista

filva

windows 7

robosobo

windows vista

sice je nahoubelec.lepší je linux

arygnoc

něco jiného

ubuntu.

na wokna jsem alergickej, bohužel v druhem kompu je mám, staré dobré XP a i w7 (dva systémy), protože potřebuji na spracování některých dat microsofřácke prográmky, vistu jsem zatratil definitivně.

Jinak mám pocit, že microsoft trpí stihomanem, protože neustále se mu nelíbí programy, které nepocházejí z jeho dílny.

fablen

windows 7

casey

windows 7

Pouzivam win 7 a linux suse. A jako prohlizec operu.

P.T.

windows xp