Avatar uživatele
anonym

Jaký používáte česnek do jídla, bílý z Číny nebo modrý paličák?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, vagra, rynek878 před 4946 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

cesnek v jidle moc nemusim,ale kdyz tam musi byt tak ten co s dostane v obchode,kdyz nemam,tak granulovany.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vagra

Přestože česnek patří mezi mé nejoblíbenější zeleniny/?/,nikdy jsem se nezajímal o jaký druh jde.
Je bílý s velkými stroužky a urodil se na zahrádce mé dcery.Pro mě,tedy bílý z Moravy. :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dagry

Tak já jsem teda hodně česneková a používám ten, který je momentálně k dostání v obchodě, protože zahrádku nevlastním. Ale vždycky si vybírám tvrdé paličky s velkými stroužky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arni

Já zas vybírám v obchodě spíš takový už popraskaný. Jde lépe loupat. Fakt je že tzv. modrý je lepší, ale koukám spíš po ceně. Čeneku máme velkou spotřebu. Jak s oblibou říkám, krom piškotu ho dávám snad všeho. Špetka česneku totiž zvýrazní chuť jídla a přitom tam nemusí být vůbec cítit. Dávám ho kousek do svíčkové, rajské a pod. Zkuste to. Jen nesmí přebít chuť jídla.
A figl na lopání znáte ? Stroužek silně stisknout buď dlaní nebo širší plochou nože a pak jen vyklouzne ze slupky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Letos jsem koupila česnek od soukromnice, se stopkama, krásnej tvrdej, vynikající chuť a s tím, co jsem kupovala v obchodech se to nedá srovnat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dannero

používám bílý z Číny, přestože jeho aroma nestojí za nic a rychle se kazí, ale bohužel u nás jiný nemají.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek