Kelt

Jaký použít mezikrok při likvidaci starých průkazek, vizitek apod.?

Neustále nacházím nejrůznější vizitky lidí, se kterými jsem se kdysi setkal, průkazky, karty, návody k zařízení apod. Než to vyhodím, poradíte ještě něco, k čemu by to mohlo posloužit? Děkuji.

Odpovědi
Arne1

Náplň do kotle na tuhá paliva.

xiperio

S platebními kartami nebo s umělými vizitkami se dobře škrábe námraza na okně u auta. Papírové vyhodit. Pokud jsou z měkkého plastu, jako třeba staré občanky, tak se to dá použít, někdy jako těsnění.