Nedo

Jaký postih mi hrozí, když povezu lidi na korbě pickupu?

Co mi můžou policajti udělat, když mě chytí, jak vezu dva stojící lidi na otevřený korbě pickupu, jako na týhle fotce?

http://aphs.wor­ldnomads.com/a­llwelcome/16184/pe­ople_in_the_b­ack_of_a_pick_up­.jpg

Odpovědi
anonym

Na korbě jsme vezli bečky s pivem a aby se nepřevrátily, museli jsme je držet. Takže jsme jeli přes Lažánky k lomu a kdo záviděl že jedeme na vozejku za autem, dostal napít.

honza19hk

No minimálně pokuktu,otázka je jestli ti neseberou papíry. V čr je povolené vozil lidi na korbě či přívěsu /návěsu jen během nouzového stavu,nebo povodní a jiných mimořádných událostí. Pravdou je že jsem takto vezl 8 lidí na korbě Tatry 813 8×8 po silnici kde bylo metr sněhu,na konci stáli poldové a nic mi neřekli. Otázkou je za jakých okolností je povezeš ty.Ale nemělo by se to.

cochee

Známý za to dostal podmínku (a samozřejmě papíry pryč a to na dva roky) a to nebyla ani korba, jen uzavřená dodávka, ale bez sedadel – v nákladovém prostoru tři lidi. Nevím, jestli to náhodou, tím, že byli tři, nespadlo pod obecné ohrožení, takže žádný jen tak nějaký dopravní přestupek.

Takové fotky vůbec neuvažuj za bernou minci, to je snad z Indie či podobné země podle barvy pleti těch lidí. Viděl jsi někdy fotky tamních přeplněných vlaků, kde lidi cestují na střechách vagónů a ověšení kolem lokomotivy?