zjentek

Jaký postih hrozí gaunerovi, který autorovi zcizil jeho obrázek, aby jej na webu sám veřejně využil ve vlastní prospěch?

Prosím o odpověď zvláště ty zdejší uživatele, kteří zde mají stále plná ústa morálky, děkjuji.

Nejlepší odpověď
annas

To se dovite, až co na to admin. Myslím si, že ho vyhodí dveřmi a vrátí se oknem. Jeden uživatel dostal nejméně 3× ban a už je zase zpět.

Domnívám se tak podle jeho některých reakcí a stylu.

Obraťe se na admina, ať vám pomůže vyřešit problém s „ukradením“ obrázku. Ale admin nezná pachatelovo jméno, jen mail, který nemusí být pravý, takže zbývá policie.

Další odpovědi
led

Zjentku asi si bude treba všímať aj hodnosť pod avatarom „zlaté označenie užívateľa“ uživateľskí falzifikátori a podvodníci sa k tomuto ešte nedopracovali. Teraz to začína mať rozlišovací význam.

Väčšina z nich má v profile dátum „narodenia“ 7/2018

Drap

Nejsem si jist, zda vůbec nějaký. žádný, jen trochu slušný a soudný člověk toto neudělá. To se jen „snad“ několik podivných, nevyzrálých jedinců snaží takto zabavit na úkor těch solidních. Bohužel, neni zde síla a ni snaha něco s tím udělat.

Edison

To záleží na vlastníkovi práv a úrovni autorských práv.

Mc Merkurion

… abych se držel svý zásady, kdy obhajuju nelegální stahování, tak odpovím takto: kopii od plagiátu rozeznám snadno …
… je tu ale jedna věc: admin má plnou hubu keců o používání obrázků z jiných než zdarmawebů, maže kvůli tomu otázky, odpovědi kopírované bez uvedení zdroje, odkazy na stahování … A PAK ?!? … dovolí registraci těchto klonů (byl-li by jeden, řekl, že se přehlídl), takže je to takto: ryba smrdí vždycky prej od hlavy …
… nejsem nějak zdatnej v programování (teda vůbec), ale natolik jsem pochopil, že dát důplicitní, či velmi podobný nick se stejným avatarem lze odhalit již při registraci snadno …
… takže můj závěr zní: … že se nějakej blb takto baví, ještě pochopim, ale co nechápu, je jednání admina !!!
… (jsem zvědavej, jak rychle smaže moji odpověď pro urážku) …

zjentek

Ad An: Jenže jde o mou fotku Faňule, užitou zde jako avatar. Někdo ji zneužil. Tu fotku mám jen já a ještě jeden člověk, který má co do činění zde s tímto serverem. Není jasné, zda tento můj avatar by se zde dal zneužít externě, čili někým, kdo přichází „zvenčí“. Dejte si pozor, pro koho pracujete. Působíte velmi seriózně, takže se opatrujte, abyste také nenaletěla. V životě jsou zaznamenány případy, kdy rodiče podvedly jejich vlastní děti, atd., takže opatrnosti není nikdy dost, i když jste si jista. Snad rozumíte, mějte se, z. ORIGINAL!

zjentek

…a klidně se i nestyďte třeba po dvě minuty celého vašeho života nemyslet na vlastní inteligenci a zaměřte fokus na jiné své hodnoty… schválně zkuste, někdy to stojí za to.. ;)

briketka10

Hlídej jeho příspěvky a nahlašuj vše co napíše.
Já jsem to doteď nahlašovala. I KLONY JáJsemRaibak, leed a ten Tvůj, ale už odcházím.
Chodím až o půlnoci, tak se snaž.
Záleží na Tobě.
Přeji hodně úspěchů.

zjentek

Briketko, že si ZE MĚ začneš dělat prdej už i ty, tak to bych tady nečekal. To už SKUTEČNĚ začíná vypovídat o určitý HODNOTĚ tohodle serveru… taky ti přeji hodně úspěchů, zJentek ;)

Co se týká toho smrada, tak ten se dopouští trestného jednání tím, že používá právě tu moji fotku Fanynky. A tu mám jenom já a taky „jeden člověk odtud“, kterému jsem ji zapůjčil k úpravě. Čili ono zlo nepřichází „zvenčí“, ale je zakořeněno „uvnitř“, pravděpodobně v samým JÁDRU SERVERU. No co už. Když si NĚKDO neumí spočítat následky svého jednání dopředu, těžko mu pak v budoucnosti pomoci. Někteří jsou TAK SLEPÍ (i přes svou nadprůměrnou inteligenci), že jim brýle nepomohou. Čili ani více než ČTYŘI OČI jim nepomůže! Tak se tady opatruj briketo a…- OČI NA ŠŤOPKÁCH! Aoj ;)

ivzez

Nepřijde mi, že by si z Vás Briketka dělala legraci.
Myslím, že nás tu je víc, kdo klony nahlašuje. → To, co dělají, je sprosťárna.

briketka10

Tzn. všechny otázky a odpovědi.
Když oboduje některou otázku,
tak s tím se nedá nic dělat.
Napiš na info@odpovedi
ať mu dají BAN.
Myslím si, že je to uživatel „mrsandman“.
Třeba se mýlím. Nevím, nevím..
Ptal se na slovenských odpovědích na
jednoho, který to takhle právě prováděl
tam.
Nyní to provádí zde.