Leonidas

Jaký polštář na spaní je dobrý a jaký používáte vy?

Přemýšlím nad tím že si pořídím pořádný polštář, huňatý, ale nejsem si jistý jestli není lepší nějaký zdravotnický na podpěru krční páteře a celkově páteře..máme nějaké tipy na nějaké polštáře který podpoří lepší usnutí a spaní?

Nejlepší odpověď
Danina65

Řeším krční páteř, také hledám.Mám zdravotní, anatomický, tvarovaný, nevyhovuje mi.Pak mám s paměťovou pěnou, tady je velký výběr a velké cenové rozpětí.A nesmí chybět muclík s medvídkem.:-)

Další odpovědi
marci1

Osvědčil se mi polštář s paměťovou pěnou. 🙂

kodl67

Mám problémy s krční páteří,půl roku mi od toho i pískalo v jednom uchu a blbě jsem na něho slyšel.O bolestech hlavy ani psát nebudu…Koupil jsem před 4 měsíci v Lidlu/ cituju z letáku-podpůrný polštář/ z nějaké pěny či molitanu s pratelným potahem a po cca 10 dnech začalo pískání a nedoslýchavost přestávat.Bolesti hlavy jsou ted minimální.Takže za mě super!!

Zdroj: https://www.ak­cniceny.cz/ak­ce/podpurny-polstar-2357285/

Kepler

Jak píše Danina, ale já mám nejradši takový, co se neslehne na placku a dá se libovolně tvarovat. Tedy ne péřový, ale klidně plněný syntetickou střiží nebo výplní z pěnových kousků. Důležitý je taky povlak, použivám huňatý z mikroplyše. Celek je vzdušný, nepropotí se a když jo, během chvilky zase uschne.

Michálek1245

Záleží na tom, kolik do něj chceš investovat. Hodně záleží na výšce polštáře, pak na tom, jak je tvrdý. A pak samozřejmě i na typu a tvrdosti matrace, respektive peřiny. Raději vybírej spíše z menších než z větších. Docela slušnou nabídku polštářů mají na https://www.li­vli.cz/ kde se dá vybrat poměrně zajímavě. :)

tyna.ryglova

Pokud nemáš nějaké zdravotní problémy, tak si myslím, že je zbytečné investovat do anatomického polštáře. Já jsem nám objednala klasické polštáře z https://www.top­spani.cz/kate­gorie/polstare-42/ a spí se nám na nich krásně. Polštáře v sobě mají výtažky z aloe vera, takže by měly být zdravější, ale pro mě je nejdůležitější, že se nám na nich dobře leží.

Polaskova44

Já jsem si dost oblíbila takový ten polštář z paměťové pěny. Je pravda, že ze začátku mi trochu vadilo, že je tvrdší, ale rychle jsem si zvykla. Jen teda na ten můj se poměrně špatně shání povlaky. Snad jediný obchod, kde se mi povedlo najít povlaky v takovém rozměru je tento: https://www.e­mako.cz/potahy-na-polstare/

Pisatel

Jo, to můžu taky potvrdit. Nejhorší je, když koupíte špatný rozměr a buď je v tom ten polštář srolovaný, nebo naopak látka přečnívá. Některé firmy (např. https://www.bi­ante.cz/dekorac­ni-povlaky-na-polstare) ale nabízí i povlaky na polštáře šité na míru, což se obzvlášť hodí, když si člověk koupí atypický rozměr.