Avatar uživatele
Hanka

Jaký opalovací krém pro malé dítě?

Ahoj, mám dvě malé děti a chystáme se k moři. Poradíte někdo vhodný opalovací krém?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5392 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
alenka901

dneska už je plno firem které mají výrobky s názvem kids ty jsou určené právě pro mrňata př.avon,orifla­me,astrid,nivea

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Luciefie

Nejlepší opalovák pro děti najdeš v lékárně..Má vysoký faktor a je určený speciálně pro děti..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
planetka

Krémy jedině kupuji a mám je vyzkoušené z lékárny zn.Daylong kids 30 super -doporučení od kožní lékařky i dětské.Nejlepší na trhu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janulka

Já mám výbornou zkušenost s Vichy, docela dobré s Niveou 50 a kamarádka si nemůže vynachválit Daylong.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dandi

opalovací krém pro děti.. bývají s vyšším faktorem tak 25

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jolllie

Nejlepší opalovací krémy jsou z lékárny, dobré je také koupit takzvaný třífázový (chrání před UVA, UVB i UVC paprsky). Dále je vhodné koupit přímo pro děti, bývají barevné, abyste věděla,kde je už dítě natřené. Není pravda že jsou naprosto voděodolné – proto je lepší mazat i po vylezení z moře. Jinak natírat nejlépe 30minut před pobytem na slunci. Samozřejmě nezapomenout na klobouček. Doporučuju přikoupit chladící emulzi, kdyby se někdo náhodou spálil. Vše v lékárně. Doporučuji Sebamed, Garnier.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dewil

v lékarně jsitě nějaký poradí, k moři je třeba ale vybrat faktor 50

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek