Hanka

Jaký opalovací krém pro malé dítě?

Ahoj, mám dvě malé děti a chystáme se k moři. Poradíte někdo vhodný opalovací krém?

Odpovědi
alenka901

dneska už je plno firem které mají výrobky s názvem kids ty jsou určené právě pro mrňata př.avon,orifla­me,astrid,nivea

Luciefie

Nejlepší opalovák pro děti najdeš v lékárně..Má vysoký faktor a je určený speciálně pro děti..

planetka

Krémy jedině kupuji a mám je vyzkoušené z lékárny zn.Daylong kids 30 super -doporučení od kožní lékařky i dětské.Nejlepší na trhu.

Janulka

Já mám výbornou zkušenost s Vichy, docela dobré s Niveou 50 a kamarádka si nemůže vynachválit Daylong.

Dandi

opalovací krém pro děti.. bývají s vyšším faktorem tak 25

Jolllie

Nejlepší opalovací krémy jsou z lékárny, dobré je také koupit takzvaný třífázový (chrání před UVA, UVB i UVC paprsky). Dále je vhodné koupit přímo pro děti, bývají barevné, abyste věděla,kde je už dítě natřené. Není pravda že jsou naprosto voděodolné – proto je lepší mazat i po vylezení z moře. Jinak natírat nejlépe 30minut před pobytem na slunci. Samozřejmě nezapomenout na klobouček. Doporučuju přikoupit chladící emulzi, kdyby se někdo náhodou spálil. Vše v lékárně. Doporučuji Sebamed, Garnier.

dewil

v lékarně jsitě nějaký poradí, k moři je třeba ale vybrat faktor 50