KvapilTT

Jaký oblek si vzít na svatbu?

Zdravím, jaký oblek na svatbu jste měli? Nějakou klasiku, nebo třeba vestičku? Lesklý oblek či normální? A volili jste černou barvu?

Původní dotaz
jaký oblek na svatbu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Černý oblek sice může být, ale ten je vhodnější spíš na pohřeb. Může být jakákoliv klasika, klidně i světlý oblek a veselejší kravata.

Další odpovědi
Klaproth

To je tak dávno, že si to moc nevybavuji. Myslím, že byl tmavě šedý. Manželka měla na sobě snad něco bílýho. Mám z vlastní svatby pouze černobílé fotky, tak to nedovedu posoudit.

Jelikož se bídně živím focením hlavně svateb, mám trochu přehled o současných módních trendech – buď v klidu, dnes si na svatbu můžeš vzít téměř cokoliv. Někdy i já, jako módní laik, žasnu…

Bob2

Měl jsem černý oblek, bílou košili… nechal jsem si oblek ušít..záleží jak se s nevěstou domluvíte na sladění, může být i krémový oblek, může být i vestička, někdo má i kšandy apod :)

KvapilTT

tak to mě pobavilo, že si to něpamatuješ Klaproth :D No nevím do jaké barvy jít no.
Jo Bobe2, prosimtě, kde sis nechal oblek šít? O této variantě také uvažuji.

Bob2

Nechal jsem si ho ušít u Studia Springer (http://studios­pringer.cz/)
Jsou v Praze a Prostějově ;)
Kdybych měl hodnotit, tak asi nejslušnější a nejlepší krejčovství, se kterým jsem měl tu čest.

KvapilTT

Bobe díky, to mi i něco říká, určitě jsem o nich slyšel. Dívám se, že fungují už hodně dlouho.
Děkuji zvážím to, ale asi to bude nejlepší varianta. Musíme se jen domluvit, aby jsme byli sladění. Tak díky

Bob2

Určitě je to nejlepší variatna, protože oblek bude 100 % sedět na tvou postavu, bude naprosto dle tvých představ. Není zač, však uvidíš.

KvapilTT

To je pravda, rozhodl jsem se pro ušití, jen dolazujeme barvy, stále :D Ale tomu Studiu Springer se ozvu, díval jsem se na recenze a všichni je chválí

Bob2

ano, oni jsou fakt dobří, fungují již řadu a řadu let.