Jurek

Nechali jste si ušít oblek?

Zdravím, nechali jste si chlapi někdy někde ušít oblek?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, několikrát

Další odpovědi
zjentek

V čechách ne. Ale chystám se na to, všechno se má zkusit. A kdybych to nestih dřív, tak si nechám ušít ten „do země“. Ten „český“ tomu bude odpovídající.

Jednou jsem si nechal oblek ušít v Indii, když jsem tam pobýval. Než jsem tak učinil, neměl jsem ucelený názor na to, co je to luxus (materiál ve všech ohledech ;)) a neměl jsem potuchy, že tento luxus lze vlastnit levně. Luxus levně- tak by se počin dal nazvat, laciný luxus zní lacině.

Je to takové ukecané, ale přišlo mně to vhodnější, než ti na tvou otázku odpovědět rozumně, v tomto případě odpovědí- ano. ;)

pepe88

Drahá záležitost.

allsop

Zbytečnost – do rakve mi daj rubáš.

Jurek

Jo díky za názory chlapi :D
Jo tak mě to zbytečné nepřijde právě. Já oblek celkem využívám. Ale ted mě čeká svatba, tak chci novej a chtěl bych si ho nechat ušit, protože oblek jisto jistě obleču vícekrát, tak by mě ty peníze za to nemrzely.
Jo tak bejt v zahraničí,tak si tam taky nechám ušít :))
A bobe2 prosimtě, to je toto http://www.stu­diospringer.cz

Bob2

Ano Jurku, to je přesně ono. Fakt moc hezky šijí. Za ně fakt ručím.

Jurek

Jo tak nakonec jsem tam fakt zajel a domluvil se s nimi a už mi oblek šijí i s košilí, mají ted nějaký akční balíček, tak super.

Bob2

No tak vidiš, to se hodilo, co? Určitě budeš spokojenej ;)

Bob2

Já jsem si oblek nechal ušít na svatbu, rozhodně za mě doporučuji, padne daleko lépe, než z obchodu, ono taky záleží jakou kdo má postavu…lépe vždy sedne oblek ušitý, je to dražší asi to ano, ale za mě říkám, že se to vyplatí, protože oblek si vezmeš určitě na sebe víckrát než 1×…
Jestli tě zajímá kde, nechal jsem si jej ušit ve studiu Springer.