kuna

Jaký notebook je vhodný na VŠ??

Mám spadeno na Samsung 300E5A-S08CZ , TOSHIBA SATELLITE C855–12J , HP Pavilion dv6–6c20ec , HP probook nebo sony vaio E15. Co byste mi doporučili vzhledem k tomu že s notebookem budu neustále cestovat ( každý víkend cesta vlakem a během týdne 2–3krát do školy. Za nb chci dát max 13000kč a chci externí grafiku a hlavně aby fungovala hra the sims3. Prosím poraďte :)

Nejlepší odpověď
www

Bezva otázka 😁.
Ntb na VŠ, hlavně aby tam fungovala jakási hra 😁. Tak tedy na co?
Na běžnou práci pro VŠ postačí téměř jakýkoliv, vše další se dá doinstalovat.

Další odpovědi
anonym

noťase na práci nebo hry?

marek.29

Sony Vaio je rádoby fajnová značka a tudíž předraženej kousek kterej jinde seženeš za míň. Bejt tebou si vyplním do filtrů co nejvyšší výdrž baterie a cenu omezím do 13tis. pak ti vypadne ideální notebook pro tebe ;) Hpčka nejsou špatný, Toshiby a Samsungu bych se bál (samsungu víc než Toshiby :D )

kávový šálek

Oba dva notebooky by měly být přenosné.

kuna

no hlavně na práci a na jednu hru, ale mě jde především o to který z nich bude odolnější na cesty…