Vanda6

Jaký notebook byste mi doporučili?

Po celkem špatné zkušenosti mi umřel již několikátý notebook HP, a proto jsem se pro tentokrát rozhodla zkusit jinou značku. Nejsem zrovna odborník, a tak se ptám, který by byl nejideálnější?
Mé požadavky nejsou nijak velké, potřebuji notebook pro skoro každodenní surfování, občasnou kancelářskou práci a celkem časté sledování filmů. Hrám moc nepropadám, i když je pravda, že semtam si zahraji The sims. Hodlám do toho vložit maximálně 15000Kč. Děkuji moc za každou odpověď.

Odpovědi
Pentomino

15 litrů je docela dost. Já koupil dceři Lenovo ThinkPad s procesorem intel I3, a je ve třídě jediná, kdo nemá problémy s přehříváním notebooku. Ale i jediná s „í trojkou“, ostatní mají samozřejmě vyšší řady.

Tw!st

Asi bych volil něco takového: https://www.al­za.cz/asus-f555lf-dm417t-modry-d4129682.htm?ca­tid=18842920/?id­p=7304&banner_id=7607 Asus je kvalitní značka tak celkově, jinak tam máš tam full HD rozlišení, docela velkou obrazovku, 1 TB harddisk a určitě si na tom zahraješ i nějaké ty hry.