Zoro

Jaký nosič na kola na tažné zařízení?

Zdravíčko, je tady nějaký technický tip, který by mi pomohl? Chci si koupit nosič na kola na tažné zařízení. Tažné zařízení mám od firmy HOOK a přijde mi logické si od nich pořídit i ten nosič, ať mi to dobře drží. Nemáte s tím ale někdo zkušenosti? Líbí se mi ten Alubike 4 z jejich stránek.

Odpovědi
gecco

Pokud je to reklama – tak ´nedotažená´ – nedalś link na stránky…
😛
A pokud je to dotaz, tak neúplný – jaké máš auto??
😉

mosoj

Chceš říci že každé tažné zařízení má jinou kouli ? Držet budou všechna stejně.
Gecco nejsi moc zvědavý.

XenieRo

Výbornou nabídku má neumanncz.cz. Nabízejí opravdu kvalitu. Tak se zkus podívat na jejich webovky, jsem si jistá, že si vybereš. My jsme si tam vybrali a jsme spokojeni.

Pajka.111

A u toho neumann jste si vybrali jaký ten nosič? Za nebo na střechu? Jako oni toho mají celou řadu, tak pro inspiraci…

Pajka.111

Ahoj, nosič kol jsme koupili na https://www.ne­umanncz.cz/cs/stres­ni-nosice. Jsou to výborní prodejci se s kvělým přístup k zákazníkům. A hlavně nabízejí kvalitu. Tak se obrať na ně.

XenieRo

My jsme si nosiš koupili na https://www.ne­umanncz.cz/cs. Jsme fakt spokojeni. Neumann nabízí fakt kvalitu, takže doporučuju mrknout tam. Pak dej vědět, jak jsi byl s nabídkou spokojený.

SuzanKa

Jako za mě rozhodně doporučuju střešní box! Ten je nejlepší varianta. Pojme opravdu hodě věcí a kufr ve volný.

Pajka.111

Výbornou nabídku má neumanncz.cz. Nabízejí opravdu kvalitu. Tak se zkus podívat na jejich webovky, jsem si jistá, že si vybereš. Osobně je opravdu mohu doporučit, mám s nimi osobní zkušenost, takže vím, že je to kvalita.

XenieRo

Hele, mrkni sem https://www.ne­umanncz.cz/cs/stres­ni-nosice. Tady jsme vybírali nosič my a jsme spokojeni moc. Kvalita. Je pevný, stabilní a dost prostorný.

Pajka.111

Ahoj, my jsme byli hodně spokojení s nabídkou od https://www.ne­umanncz.cz/cs/stres­ni-nosice. Tam jsme si vybrali. Mají hodně kvalitní věci, takže doporučuju. Mrkni tam a pak dej vědět.

Pajka.111

Osobně máme taky zkušenost s neumann a teda spokojenost veliká. Za mě jedině doporučím. Kvalita, bezpečnost a cena vyhovující.

XenieRo

My jsme o něm hodně uvažovali, ale vždycky jsme to zavrhli s tím, že to bude určo drahý. Takže já ani nevím, kolik tojí, ale byla bych ráda za info.

Sonka Pop

No jo, je to tak – nemůžeš se na nic optat, na nic upozornit a už vůbec ne říct, s čím jsi spokojenej. Nicméně osobně máme taky zkušenost s neumann a teda spokojenost veliká. Za mě jedině doporučím.

XenieRo

Čau, my jsme si nosiš koupili na https://www.ne­umanncz.cz/cs. Jsme fakt spokojeni. Neumann nabízí fakt kvalitu, takže doporučuju mrknout tam. Pak dej vědět, jak jsi byl s nabídkou spokojený.

SuzanKa

Ahoj, tak tak. Souhlas. My jsme trochu rozrostli a když jsme se po sto letech chystali na dovolenou, tak jsme zjistili, že se nevejdeme. Takže jsme se taky rozhodli pro box a ten neumann byl nejlepší volbou.

Zoro

Reklama? Já jsem nevěděl, že už se nikdo nemůže svobodně na nic zeptat, aby to hned někdo nebral špatně. Běžte s tímhle někde opravdu.. tohle mě vůbec nebaví.

SuzanKa

Jo, to jsem si taky všimla. Je to hrozný – nemůžeš se na nic optat, na nic upozornit a už vůbec ne říct, s čím jsi spokojenej.

Fajnsmejk

Čau, určitě je to dobré řešení si koupit nosič od stejné firmy. Shodou okolností mám tažné od stejné firmy a vždy jsem byl spokojený. Záleží i na autu, ale jak říká tady kolega.

Zoro

Tažné jo, s tím jsem taky spokojený. Už jsem tahal kamaráda a bylo to v pořádku. Až sem se divil, má docela velké auto. :D Jenže neznám nikoho s tím nosičem, takže nevím zda to je stejně kvalitní. A mám Peugeot 308

Fajnsmejk

Hmm já se na to podívám,ale kamarád má taky od hook tažné a myslím, že i ten nosič, ale to si nejsem jistý. Nemáš nějaký odkaz?

Zoro

http://www.hook-tz.cz/cz/nosice-na-kola je to ten alubike 4. Ten mi příjde asi takový nejlepší z té nabídky.

SuzanKa

My jsme kupovali tady https://www.ne­umax.cz/stres­ni-boxy/ a jako spokojenost max.

Fajnsmejk

J: Kamarád má myslím ten Saffier 2, on je jenom s přítelkyní, takže více nepotřebujou. A jezdí různé na dovolenou a na chatu a neříkal nikdy že by byl problém.¨

Zoro

Tak doufám, že to bude v cajku. :D