Avatar uživatele
Hufnágl

Jaký největší smrad jste čichali?

Zajímavá 0 před 1461 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Mě by zajímal nynější pocit autora otázky, zda mu to zpříjemnilo večer 😁 To není nic proti dotazu, jen mi to prolétlo hlavou, když jsem četl příspěvek od Keplera.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Dimethylmerkaptan, proti němu je sirovodík levandule. Hnijící mršině a mém prdu po velké jízdě se snad nevyrovná nic.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Sirovodík je sice hnus nebetyčnej… Ale takovej CHLÓR… to má grády!! 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Čističku odpadních vod po zpracování odpadních tuků. Je to na pozvracení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Tak jako chemických odérů mám možnost v práci nasát bezpočet, něco jiného jsou čistě živočišné pachy.. Takový párek zapařených nohou, právě vyzutých z bot dlouho nošených „naboso“, když se projdou v obýváku po koberci, zanechají na dlouho nesmazatelnou stopu..
Když potom osoba, které se z chodidel táhne naprosto originální odér, hodí nohu přes nohu a kmitáním chodidla „čeří“ vzduch v místnosti, nejednomu dalšímu přísedícímu se dělá blivno.. Za nedlouho je v obýváku vzduch takové koncentrace, že by se dal mačetou sekat na kostky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chytrakos

Co jednomu smrdí, může druhému vonět – viz švédský pokrm, jemuž se říká surströmming

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Zažil jsem havárií při které unikal čpaveķ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Podobná otázka už tu byla…
Merkaptan v blízkosti odorizační stanice distributora zemního plynu
Dentacryl (dvousložková pryskyřice) – po rozdělání je docela… aromatický. Teď už mi to moc nedělá, ale napoporvé to byla síla
Vyfoukaný prach z uhlíků výkonného motoru (cca 200kW asynchronní motor s kroužkovou kotvou) – To byla pořádná oblaka z bylo mi z toho dost šoufl. Vyfoukali jsme část a zdrhli jsme a pokračovat jsme šli když to sedlo.
Smrad z kafilerky – někde poblíž Ralska, když jsem jeli Ploučnici. Ten se táhl snad na kilometry.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Markusei ty jsi tady první den? Když nevíš, nebo nechceš odpovídat, tak to nepiš do odpovědí, ale sem do diskuze, ne asi? A dokonce se najde někdo, kdo ti to opalcuje. Jeden musí zkusit všechno, aby nahonil bodíky, že?

před 1461 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Ten který je: Na to není potřeba havárie. Já pamatuju doby, kdy Lovosice a Litvínov smrděly do zavřenýho auta na milion honů. A nebylo to nic horšího, než čpavek.

před 1461 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

Edison, se divím, že tě to neskolilo!

před 1461 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Tak trochu mi povylezly voči z důlků… ale já zvládnu ledasco…

před 1461 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek