Matthew

Jaký nejméně vhodný dárek jste dostali nebo sami darovali ? :)

Jednou jsem daroval věc, kterou dotyčný měl už asi třikrát, já to samozřejmě netušil, ale byla to docela trapná situace :) Jinak nejméně vhodný dárek co jsem obdržel, byla nafukovací panna, zabalená do papíru takže jsem netušil co to je, kterou mi pod stromek darovali tenkrát moji pubertální kamarádi a výraz mých rodičů, když jsem tenhle dárek otevřel před celou rodinou byl k nezaplacení :D Zvlášť babička se nasmála :) Samozřejmě produkt jsem vrátil a za peníze udělal malý večírek na Silvestra pro kamarády. Ona totiž takováhle sranda, jak jsem zjistil po vrácení peněz, vyjde na dost :D:D

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

Dárek potěší úplně každý, jen mi občas trochu příjde líto zbytečné útraty, když třebas od babičky dostanu cd s výukou angličtiny pro první stupeň apd. 😁

Ale jak se říká, darovanýmu koni na zuby nekoukej – jsem rád, že si někdo udělá ten čas aby se zamyslel nad tím, co daruje :)

Další odpovědi
Lucijej

Já jsem kdysi dostala od bráchy (9 let) kartáč na boty – ale před tím, než jsem dárek rozbalila, dostala jsem varování, že to mám brát sportovně :o)

honza19hk

já dostal před rokem motorovku,což o to ale to už je 4 co mám.Nicméně pila se vždycky hodí a před 2 lety jsem dostal jízdu v BVP od tety,ovšem netušila že mě jedno BVPčko stojí v garáži takže se s ním můžu projet sám a ne aby to někdo platil.Takže jízdu nakonec dostal bratranec když už to tedy bylo zaplacené-je to dost drahý.
Docela byla překvapená když jsem jí po vánocích otevřel garáže a tam vyrovnaný 2× Tatra 813 8×8 ,BVP,OT 64,VT-55 a VT-34 k tomu 2 podvaly ,jeřáb AV30,JCB 4CX ,UDS 214, Komatsu PC320L, V3Ska PAD a několik sklápěček T815.

pizlicka

kazde vanoce jsem dostala,co jsem nechtela.kníž­ky.naopak,mamin­ka chtela rudou rtenku z tuzexu,ve zlatem obalu,koupila jsem ji.chtela zelene ocni stiny z tuzexu,dostala je.jen ja furt jak pako dostavala knizky.