Avatar uživatele
Matthew

Jaký nejméně vhodný dárek jste dostali nebo sami darovali ? :)

Jednou jsem daroval věc, kterou dotyčný měl už asi třikrát, já to samozřejmě netušil, ale byla to docela trapná situace :) Jinak nejméně vhodný dárek co jsem obdržel, byla nafukovací panna, zabalená do papíru takže jsem netušil co to je, kterou mi pod stromek darovali tenkrát moji pubertální kamarádi a výraz mých rodičů, když jsem tenhle dárek otevřel před celou rodinou byl k nezaplacení :D Zvlášť babička se nasmála :) Samozřejmě produkt jsem vrátil a za peníze udělal malý večírek na Silvestra pro kamarády. Ona totiž takováhle sranda, jak jsem zjistil po vrácení peněz, vyjde na dost :D:D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Lucijej, osamělývlk, tanyny před 4128 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Dárek potěší úplně každý, jen mi občas trochu příjde líto zbytečné útraty, když třebas od babičky dostanu cd s výukou angličtiny pro první stupeň apd. 😁

Ale jak se říká, darovanýmu koni na zuby nekoukej – jsem rád, že si někdo udělá ten čas aby se zamyslel nad tím, co daruje :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

Já jsem kdysi dostala od bráchy (9 let) kartáč na boty – ale před tím, než jsem dárek rozbalila, dostala jsem varování, že to mám brát sportovně :o)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
honza19hk

já dostal před rokem motorovku,což o to ale to už je 4 co mám.Nicméně pila se vždycky hodí a před 2 lety jsem dostal jízdu v BVP od tety,ovšem netušila že mě jedno BVPčko stojí v garáži takže se s ním můžu projet sám a ne aby to někdo platil.Takže jízdu nakonec dostal bratranec když už to tedy bylo zaplacené-je to dost drahý.
Docela byla překvapená když jsem jí po vánocích otevřel garáže a tam vyrovnaný 2× Tatra 813 8×8 ,BVP,OT 64,VT-55 a VT-34 k tomu 2 podvaly ,jeřáb AV30,JCB 4CX ,UDS 214, Komatsu PC320L, V3Ska PAD a několik sklápěček T815.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

kazde vanoce jsem dostala,co jsem nechtela.kníž­ky.naopak,mamin­ka chtela rudou rtenku z tuzexu,ve zlatem obalu,koupila jsem ji.chtela zelene ocni stiny z tuzexu,dostala je.jen ja furt jak pako dostavala knizky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek