Jaký máte osobní názor na „tělesné modifikace"?

Zajímalo by mě jaké máte názory na populaci co propaguji styl Tělesných modifikací -(Subdermální implantáty, Transdermální implantáty, split jazyka, Beading, cutting, skarifikace, branding, Ear pointing nebo tunely… Myslím ze všechny tyto styly modifikací človeka znechutí ale já bych rád znal vaše názory na tento modní styl Tělesných modifikací v 21.století. dekuji.

Nejlepší odpověď
gecco

Myslím, že „tělesně modifikovaní“ (či adepti) by si měli nejprve nechat implantovat náhražku mozku (klidně s windousama – horší to nebude)…
Na druhou stranu – jsme svobodní a žijeme v demokratické zemi – takže když se jim to pozdává – dobře jim tak…
😉

Další odpovědi
Kepler

No, mně je z těch výstřelků celkem blivno. Ale někteří týpci jsou už od přirození tak škaredí, že tím už mnoho škody nenadělají.

da ny

Znechucení necítím, doma bych to mít nemusela ;).
Nikdo mne k tomu nepřiměje, ani za zlaté tele ;).
Jak se zpitvoří ostatní je mi „buřt“ ;)
Náhrada mozku by u některých takových „exotů“ asi nebyla zcela od věci 🙂

Roman71

Na podobný typ otázky by tady mohla být klidně zřízena kategorie „Děs a hrůza“. Osobně se mi při pohledu na takový chodící špíz s dírami, kde se dá, dělá zle. Jak to tak sleduji kolem sebe, tak životní názor, že „tělo musí jít do hrobu pořádně zhuntované“ nabralo zcela nový rozměr :((

ivzez

Tak který názor tě zajímá?
Na „tělesné modifikace“ = sebepoškozování?
Nebo snad na ty, kdo se poškozují?
Nebo na ty, kdo poškozování „jen“ propagují?

[Kdyby to nebylo zřejmé → můj názor je zřejmý z druhé „doplńující otázky“.]