Heřman

Jaký máte oblíbený turistické místo v ČR nebo ve vašem okolí.

Nejlepší odpověď
www

CHKO Moravský kras, Pálava, Vysočina..je toho víc. 😉

Další odpovědi
IK

Jsem pražská, takže chodím do kunratického lesa, mám to 15min autobusem, hodinu než přejdu přes les nejdelší cestou a 15 minut domů i s nákupem 2hodiny…nemá to chybu.

Illines

Ceskosaske Svycarsko – Pravcicka brana a Krkonose.

anonym

Mám četné přátele s chatami, chalupami a letními byty ve vilkách na venkově.
Z nich nejčastěji jezdívám do Posázaví či různých koutů rodných Jižních Čech. Částečně též Valticko, kde má kamarád vinice.

Skinn3r

Český ráj – Když je hezky tak na kole pres hrubou skálu na trosky je tam fakt krasný údolí mezi skálama kde je jeste kus nezničený přírody bez aut mezi skálama prijemna zima a cistej vzduch i v létě . A všude tam vedou krasný nový asfaltový silnice .

Drap

Rychlebské hory a Jeseníky, navštěvuji několikrát za rok

johana 56

Litovelské Pomoraví+Mladečské jeskyné,Jesení­ky,rožnovský skansen,Bečva,Mo­ravský kras,Velké Pavlovice(útulný sklípek u známých) atd.