Anikitos

Jaký máte oblíbený kreslený (animovaný) film; pokud se na ně někdy díváte?

Za mě určitě Kung-fu Panda 1 (i ty další díly). :)

Nejlepší odpověď
Kepler

Naposledy to byli kačer Donald a Pepek námořník z produkce Walta Disney, blahé paměti. Od té doby jsem ještě nic lepšího neviděl. Víc mě vzrušuje jen zelený skřet od Alzy, ale negativně. Probouzí ve mně chuť zabíjet.

Další odpovědi
Michala11

Persepolis, Distrikt!, a samozřejmě cokoli od Tima Burtona. Čarodějův učeň a Stvoření světa.

xxx3

Princezna Mononoke, Cesta do fantazie a vůbec cokoli od Mijazakiho. Kdo neviděl, měl by zkusit, je to mistr.
https://www.csfd­.cz/tvurce/3892-hajao-mijazaki/

iceT

Na vlásku, Croodsovi, Jak vycvičit draka 1,2, a věřím, že i 3 se stane mým oblíbeným, Doba ledová…

briketka10

Vždy mi zvedne náladu animák Buchty a klobásy:
https://www.csfd­.cz/film/364317-buchty-a-klobasy/prehled/

Mc Merkurion

… naposledy jsem se díval, a velmi se mi líbili Smolíkovi https://www.csfd­.cz/film/238216-podivuhodna-dobrodruzstvi-vladimira-smolika/komentare/

Rokio

Zootropolis

Arne1

Krteček a Tom & Jerry

tatanka

Od p. Hoffmana Stvoření světa a ještě Rumcajse s Mankou a Cipískem.

JáJsemKarel!

Nevím jak se to jmenovalo, ale chodil tam dokola takový legrační panáček a křičel cosi jako „Blamblimblom­blemkogon!“, poté vytáhl bouchačku a začal tancovat na melodii Malé noční hudby. Poté co odtančil celou hudbu, tak pronesl „Tohle dospělí nezkoušejte ani v lunaparku natožpak s cukrovím!“

No a pak jsem se vzbudil a koukl se na Krtečka.

orestez

Zahrada.

briketka10

Zahradu miluju.