Kajdamajda

Jaký máte nejstarší chvíli, který si papamtujete?

Někdo si třeba pamatuje, kdy se poprvé nadechnul :)

Nejlepší odpověď
Drap

Já si už těžko pamatuji co bylo včera k obědu.

Další odpovědi
mosoj

Člověk si pamatuje lecos z dětství. Je ale problém to datovat. Musí se podle nějakých událostí u kterých se zná datum.

briketka10

Jéje toho bylo musela bych do
mých starých odpovědí teď si
narychlo nevybavím všechny
ty příběhy co jsem se ségrou
mým dvojčetem odmalička
tady popisovala 😁
Doplňuji:
ale asi ta nejstarší je, když jsme byly u babičky
na prázdninách a viděly jsme jet nějaký tanky a
ona brečela my samozřejmě nevěděly proč to
nám byly 4 roky..

cepice

byl mi rok a půl kdyžř mi taˇgtka stavěl malé iglů a já se snažil vylézt zpět a nešlo mi to, tak mě čapl za nohy a vytáhl mě :)

Kostk@

Omylem jsem spadla do studny ,brecela jsem a v te studni jsem byla pry 38 minut … Od te doby je ma nejhorsi nocni mura ze padam do studny(a nakonec se probudim ma zemi )… Byla jsem hrozne mala a na tu skoro pul hodinu mi to pripadalo jako vecnost… :-/ a nastesti tam nebyla voda :|

quentos

záchody v jeslích :{D> zhruba na třech letech… pak útržky za školky (4–6 let), vidím jako dnes místnost s postelemi, kde mě zaboha nemohl nikdo donutit po obědě spát, a tak využily učitelky toho, že jsem ve 4 letech již plynule četl, zaúkolovaly mě, ať přečtu dětem pohádku před spaním, a šly si na kafe :{D>

ke4n

Jednou mi bylo horko a tma tak jsem vyběhl ven a koukám se mnou běží další milióny jich bylo ale byl jsem ze všech nejrychlejší a od těch dob jsem tady.

Hamon

Některé mé vzpomínky jsou opravdu staré, ale nevím, jestli jsou to skutečné vzpomínky nebo vzpomínky vytvořené díky vyprávění, fotkám atp.

briketka10

jo, ale jednou, když mi barbakan gratuloval ke zlatu, tak
měl bolak bezvadný průpovídky, který jsou fákt pravdivý 😁
kromě těch bodů on je vážně vtipnej žejo..
bolak:
Jak je to možný? A není to podvod? Nemá tam vo nulu víc?

Nojo, tak je to asi pravda, halt už to není ta malá holčička co si strkala do nosu figurky z člověče nezlob se…
já:
bolaku já ne to moje ségra snědla žlutou naši ji posadili na nočník a čekali..
nevím, kdy vylezla, ale hned napoprvé to nebylo :))
bolak:
dyť ste z jednoho vejcete, tak je to snad jedno která ne?
ale umím si to živě představit, jak to z ní vylezlo, rodiče se na sebe tak podívali, obejmuli se, měli z toho obrovskou radost, a pak se otočili směrem k nočníku a ségra už ji měla zase v sobě..
já:
no ale to se nesměj, jednou nás mamka nechala obě na nočníku jo, vrátila se z nákupu a měla vymalováno, od tý doby jsme seděly na takových vyšších stoličkách a ani se nehly, a ségře móc chutnali pavouci a písek :))
takže ještě dvě další historky k dobru :) :)