Jaký máte názor na věkové rozdíly partnerů-starší žena+mladší muž/více než 5 let/,starší muž+mladší žena/víc než 15 let?

U nás v rodině jsou oba případy a setkáváme se s různě odlišnými pohledy okolí.

Nejlepší odpověď
panenka

Já si myslím že na věku nezáleží pokud se ti dva mají opravdu moc rádi tak at jsou spolu.

Další odpovědi
iceT

Pokud takové soužití vyhovuje těm,kterých se týká,tak ať se ostatní do toho nestarají.
Jistě,může to vypadat,že mladší žena staršího partnera pouze využívá finančně,ale kdo do toho nevidí,ten to nepochopí.Stejně tak v opačném případě.
Jsou prostě jedinci,kterým vztah starší/mladší pasuje,protože se stejně starým si nerozumí,ti starší jsou pochopitelně zkušenější a životem otřískaní…

dědapetr

Neřeším to je to každého osobní věc a mě do toho nic není.A ti co se starají jsou pokrytci.

stana73

Já mám staršího přítele,jsme spolu tři roky a názory jiných neřeším.Častěji vidím věkově vyrovnaný pár,kde si nerozumí a neklape jim to.V každém vztahu je něco,ať si každý zamete před svým prahem.

jendahun

Mám o deset let starší partnerku a žijeme spolu celkem v pohodě už patnáct let.Ono totiž chlapi trochu rychleji zestárnou po boku ženské a v tomto případě se to časem srovná.V opačném případě,kdy je ženská mladší – pánbůh s chlapem.Na to máme pečovatelky v domově pro seniory.

BandiOl

Prožil jsem nádherný vztah se ženou o 12 let starší. Vydrželo nám to 12 let, ale pak jsem musel odjet a střetávat se 2 x ročně , to byl konec. Ve vztahu jsem byl já dominantní. nikdy mě nekomandovala, nepoučovala. Vždy mi dávala najevo, že je ráda že mě vidí. Přeji každému na světě ať zažije alespoň jeden takový vztah. Teď mám jinou rodinu, 3 děti (čekáme čtvrté) – znovu jsem hodně šťastný.
Nezáleží, co si kdo o Vás myslí.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi

Pralinka1979

Jistě na věku nezáleží, každý jsme jinačí 🙂 Já osobně preferuji starší muže a nestydím se za to 🙂 Tzn. pokud by byl partner starší právě o těch 15 let tak mi to bude vyhovovat. Vím zcela jistě, že vedle sebe nebudu chtít třicátníka, ale určitě o těch alespoň 10 let staršího muže, 15 i 20 🙂 A vůbec, ale opravdu vůbec mi nejde o zajištění! Prostě jsem na starší :o) Matka z toho šílí a já šílím, že ona šílí, každá/ý to máme zkrátka jinak 🙂