metalavenged

Jak na staršího muže?

Dobrý den,
možná neobvyklá, možná obvyklá otázka. Věkový rozdíl je tedy 10 let, konkrétně já 20, on 30.
Chtěla bych se tedy zeptat, jestli mají takoví muži zájem o mladší ženy. Momentálně nemyslím přímo na vztah, který povede k rodině, ale vztah, kdy oba experimentují a moc vážně se to nemyslí.
Já vím, že záleží na člověku, ale chci slyšet nějaké vaše zkušenosti se staršími/ mladšími partnery/ partnerkami.
Důvod je jednoduchý – tenhle „starší“ člověk mi sedí ve všem, co hledám a vím, že se usadit nechce. Pracuje, přemýšlí už jinak, ale stále má v sobě toho 25letého kluka plného vtipu, dobrodružství a touze po party a adrenalinu. Takový ten zlatý věk, který brzo přejde a nastane touha se usadit a zakládat.

Děkuji za případné rady a taky děkuji, že mě nebudete soudit. Jak znám tuhle stránku, někdo se najde – buď najde chybu v mém textu, nebo si pošmakne nad mou povahou.

Nejlepší odpověď
dubraro

Vzpomněl jsem si na závěrečnou scénu z jakéhosi filmu, kde Bruce Willis v roli hrdiny zachraňoval svět. Když bylo po všem, začala se hlavní hrdinka poněkud opotřebenému hrdinovi vnucovat slovy o společné budoucnosti. On na to, že takový vztah nemají na čem založit. A ona: „Co kdybychom ho založili na sexu?“

Další odpovědi
Drap

Nelze paušalizovat a bez znalosti spousty dalších věcí radit. To si bohužel musí každý posoudit sám.

zjentek

Jak na něj? Prakticky sis v podotázce už odpověděla sama- přes nástroj! A oba víme, že teď nemyslíme mozek.
Chybu v textu jsem nenašel, ani nesoudil. Jen jsem si pošmaknul ;)

Psychotic

Jsi v nejlepší pozici, v jaké můžeš být. Na čem se výzkum shoduje (náhodou jsem se tomuto tématu věnoval), je, že zatímco vkus ženy se stoupajícím věkem preferují odpovídající partnery, muži chtějí ženy mezi 20–25 lety, ať už jim samotným je kolik chce. Tedy vůbec se nemusíš bát, že by tvůj věk byl problém.

Toť odpověď an první otázku.

Odpovědět na tu druhou (jak na něj) se neodvažuji. Žena by stejně ohledně navazování vztahů neměla přijímat rady od mužů a naopak. Nikdo totiž skutečně neví, co chce. Tak snad v tomhle poradí nějaká dáma 😉

Zdroj: http://www.sci­encedirect.com/sci­ence/article/pi­i/S1090513814001111

Kryšpín

Ošustit a poté opustit

Arne1

10 let ? To je jako nic. A s přibývajícím věkem se to smazává více.
Když jsem byl středoškolák, tak jsem podobně váhal, jestli holka o 4 roky mladší není moc mladá. Až po letech jsem zjistil, jak nebetyčně hloupé starosti to byly.

Zdroj: vlastní názor