Avatar uživatele
Lgee

Jaký máte názor na toto „video“?

Vím že to vypadá jak od dementa ale bylo to za 3 minuty hotové a děláno v blbem editoru.
https://youtu.be/V4-vBmYR7DY

PS; kdo dal dislike/palec dolů?

Upravil/a: Lgee

Zajímavá 0 před 1606 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
independent

0:07. Snažily se nás zničit pomocí zbraní. Myšleno jako Frau Merkel und Frau Hitler?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

Ani to nebudu koukat. /taky_nazor

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… von stačí název videa a když jsem si přečetl popisek, přemejšlim, jestli seš ty ten osmiletý syn, nebo kecáš v popisku …

… eště žes mi to připomněl …

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Autista

:D to je žert ne ? Volte SPD, válka neskončila :D

Zdroj: Můj mozek při reakci na odkaz na video.

Upravil/a: Autista

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

To nejen vypadá…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

Letos se stalo ve Švédsku 200 bombových útoků a to se tato země v Evropě řadila k jedné z nejbezpečnějších.

https://ct24.ces­katelevize.cz/svet/298­4900-svedsko-reaguje-na-zhorsujici-se-bezpecnost-v-zemi-posiluje-policii-a-pridava-pravomoce

Nedávno jsem se tu ptal na názor a odpověď účastníků tohoto webu? Absolutní ignorace a nezájem byť jen špetkou připustit, že by za toto mohlo multikulturní obohacení, imigrační politika a vítači. Nezájem, zlehčování, svádění viny na rodilé Švédy. Tak že asi tak.

Jinak video nestojí za nic, stejně tak jen těžko si může udělat představu osmileté dítě, pokud mu maminku zrovna nevyhodí do luftu čmoud (a jistě za toto označení doutnajícího teroristy budu nahlášen), nicméně rozhodně je dobré nebát se na tyto problémy poukazovat, protože pravda je nám ve sdělovacích prostředcích mnohdy upírána.

Upravil/a: Kazatel

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Vizuální i obsahově OTŘESNÉ. Ale holt i takoví lidé tu žijí kolem nás …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
independent

… pravdivé-možná, kdyby tam nebylo" volte SPD"

před 1606 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek