Lgee

Jaký máte názor na toto „video“?

Vím že to vypadá jak od dementa ale bylo to za 3 minuty hotové a děláno v blbem editoru.
https://youtu.be/V4-vBmYR7DY

PS; kdo dal dislike/palec dolů?

Odpovědi
independent

0:07. Snažily se nás zničit pomocí zbraní. Myšleno jako Frau Merkel und Frau Hitler?

jáára

Ani to nebudu koukat. /taky_nazor

Mc Merkurion

… von stačí název videa a když jsem si přečetl popisek, přemejšlim, jestli seš ty ten osmiletý syn, nebo kecáš v popisku …

… eště žes mi to připomněl …

Autista

:D to je žert ne ? Volte SPD, válka neskončila :D

Zdroj: Můj mozek při reakci na odkaz na video.

elkon

To nejen vypadá…

Kazatel

Letos se stalo ve Švédsku 200 bombových útoků a to se tato země v Evropě řadila k jedné z nejbezpečnějších.

https://ct24.ces­katelevize.cz/svet/298­4900-svedsko-reaguje-na-zhorsujici-se-bezpecnost-v-zemi-posiluje-policii-a-pridava-pravomoce

Nedávno jsem se tu ptal na názor a odpověď účastníků tohoto webu? Absolutní ignorace a nezájem byť jen špetkou připustit, že by za toto mohlo multikulturní obohacení, imigrační politika a vítači. Nezájem, zlehčování, svádění viny na rodilé Švédy. Tak že asi tak.

Jinak video nestojí za nic, stejně tak jen těžko si může udělat představu osmileté dítě, pokud mu maminku zrovna nevyhodí do luftu čmoud (a jistě za toto označení doutnajícího teroristy budu nahlášen), nicméně rozhodně je dobré nebát se na tyto problémy poukazovat, protože pravda je nám ve sdělovacích prostředcích mnohdy upírána.

Pepa25

Vizuální i obsahově OTŘESNÉ. Ale holt i takoví lidé tu žijí kolem nás …

independent

… pravdivé-možná, kdyby tam nebylo" volte SPD"