dust8

Jaký máte názor na rukavice na vyčesávání srsti domácích mazlíčků, jež zbavují línající srsti, odumřelých parazitů atd?

Nejlepší odpověď
Kelt

Zvířata nemám, ale ty rukavice asi mají svůj účel a chrání tě před kdo ví čím. Nevýhoda je, že nemůžeš mazlíčka pohladit. Přece jen necítí tvou ruku.

Další odpovědi
aliendrone

Je to lepší než fulminátory s ocelovým hřebenem, alespoň rodinné kočky je snáší mnohem lépe. Nicméně – VŠECHNY tyto výrobky jsou jen „šidítko“, zvláště v tomto období. Jeden den je prefektně vyčešeš a už druhý den máš v bytě a hlavně na hadrech megatunu bílých chlupů, to asi tak. :(

Drap

Obyčejný kvalitní kartáč mě osobně vyhovuje lépe.