gandalf123

Jaký máte názor na obor řízení sportu ?

Je to obor na jihlavské obchodce. Jaké myslíte že budu mít po dokončení daného oboru uplatnění ? A je například možnost jít potom na výšku a učit pak tělocvik na ZŠ ?

Odpovědi
xxx3

názvy podobných oborů jsou většinou marketingovým tahákem na potenciální studenty, aby se na školu přihlásili. Sport je obecně populární, řízení sportu má patrně působit tak, aby si uchazeč představil, že bude jednou třeba šéfovat Spartě.
Jinak na VŠ je možné pokračovat, pokud je obor maturitní, nicméně zvolit to jako první krok cesty k tomu, aby se člověk stal učitelem TV, to bych neviděl jako nejlepší cestu.